Buca Böcek İlaçlama Hizmetleri

Buca İzmir’e bağlı bir ilçe olup Özböcek ilaçlama Firması tarafından ilçenin tüm mahalle ve semtlerinde 7/24 kalıcı ve %100 garantili ilaçlama hizmeti vermektedir. Buca böcek ilaçlama servisi olarak bu ilçemizde haşere, fare ve böceğin her çeşidine karşı ilaçlamalar yapmaktayız. İlaçlama servisimiz Sağlık Bakanlığı onaylıdır. İlaçlama için kullandığımız kimyasallar da TSE (Türk Standartları Enstitüsü) garantilidir. Bu nedenle Buca böcek ilaçlama hizmetlerinden alacağınız hizmet sağlığınız ve çevreniz açısından güvenlikli olacaktır.

Buca böcek ilaçlama: Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, karafatma, kırkayak, çıyan, kalorifer böceği, kakalak, örümcek, salyangoz…vs gibi insanların yaşam ortamlarında sıkça görülen canlı türlerine karşı sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama uygulamaları yapılmaktadır. Sıvı ilaçlamalarımız da mevcut böceklerin yoğun olması durumunda açık mekan-kapalı mekan olma özelliğine göre değişmektedir.
Buca haşere ilaçlama: Tahtakurusu, pire, kene, bit, sivrisinek gibi küçük kan emici canlıların ilaçlamaları Buca haşere ilaçlama servisi tarafından sıvı kimyasalın sisleme yöntemi ile uygulanır. Bu canlılar çok küçük ve heryere kolayca yumurta bırakmalarından dolayı sıvı ilaç su zerrecikleri haline getirilerek ilacın ortama iyice nüfus etmesini sağlamak için yapılır. Oldukça etkili bir yöntemdir.
Buca fare ilaçlama: Lağım faresi, fındık faresi, ev faresi, tarla faresi…vs gibi pekçok farklı yaşam ortamında barınan farelerin çeşitlerine göre ilaçlama yapmaktayız. Buca fare ilaçlamalarında fare istasyonları, fare tozları ve fare buğdayları kullanılmaktadır.

İlaçlama servisimiz tarafından yapılan ilaçlama işlemleri son derece dikkatli ve bilinçli bir şekilde yapılmaktadır. İlaçlamayı yapacak kişi uygulamadan önce ve sonrasında ortamda nelerin yapılıp nelerin yapılmaması gerektiği hakkında sizi bilgilendirecektir.

Buca fare ilaçlama fiyatları ve böcek ilaçlama fiyatları alanınızın büyüklüğüne ve kullanılacak ilacın miktarına göre belirlenmektedir.

Böcek, haşere ve fare ilaçlamaları konusunda merak ettiğiniz konuları 7/24 ilaçlama firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir