Bostancı İlaçlama

Yaşam alanlarınıza yerleşen tüm haşere ve kemirgen türüne karşı Kadıköy Bostancı ilaçlama servisi olarak en kaliteli ve güvenilir ilaçlama hizmeti sunmaktayız.Çevreye hızla yayılarak insan ve çevre sağlığını tehdit eden haşere ve kemirgenlerin, bünyelerinde barındırdığı mikroplara karşı alınabilecek en etkili çözüm yolu profesyonel ilaçlama hizmeti almaktır.

Haşere ve kemirgenlere karşı uygulanan bireysel mücadele yöntemleri netice vermemektedir. Piyasada satılan tek tip kimyasal ilaçlar her tür haşere ve kemirgene etki göstermemektedir. Her canlı farklı bağışıklık sistemine sahiptir. Tek bir ilaç her haşere türüne etki göstermeyecektir. Aksine bu canlıların üremeleri için zaman kazanmalarına sebep olacaktır. Pire, bit gibi haşere türleri yumurtlama yöntemiyle çoğalan canlılardır. Bu haşereler yumurtalarını bulunduğu ortamdaki eşyaların farklı alanlarına gizleyerek çoğalırlar. Bu canlıları tek tek yakalayıp öldürmekle ortamı bu haşerelerden arındırmanız imkansızdır.

Kemirgenler grubuna dahil olan farelerin bünyesi çok sağlamdır. Bireysel olarak fareyi yakalama girişimi ciddi problemlere neden olabilir. Örneğin lağım faresi çok güçlü dişlere ve tırnaklara sahip olan boyutları diğer fare türlerine göre en iri olan türdür. Fareler kendilerini tehlikede hissettikleri anda kendilerini savunmak amaçlı karşısındaki kişiye saldırabilirler. Fare yakalama girişimi esnasında fare ısırığına maruz kalarak fareden geçecek bulaşıcı hastalıklara yakalanabilirsiniz. Bu nedenle profesyonel bir ilaçlama şirketinden destek almak en güvenilir çözüm yoludur.

Bostancı ilaçlama servisi olarak sizlere profesyonel ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Sıvı ilaçlama, jel ilaçlama, kokulu ilaçlama ve kokusuz ilaçlama tekniklerini kullanılarak haşerelerin gizlendiği en zor alanlara bile ulaşarak bu zararlı canlıları etkisiz hale getirmekteyiz.

Yaşam alanlarınızda yer edinen haşere ve kemirgenlerden kurtulmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Bostancı ilaçlama servisi 7/24 kesintisiz ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir