Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcekler/haşere, asalak, sürüngen, parazit ve zehirli böceklerin kontrol altına alınması için çeşitli ilaçlama yöntemleri bulunmaktadır. Haşere ve böceklerden kurtulmanın tek yolu ilaçlama yapmaktır. Ancak ilaçlama hizmetlerinin satın alınırken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.

İlaçlama sektörü son zamanlarda yasadışı faaliyet sürdüren firmalarla dolup taşmaya başladı. Ayrıca web ve çeşitli mecralar kullanılarak satışa sunulan korsan sahte ilaçlar bulunmaktadır. Bu tür ilaçları asla tercih etmeyiniz.

İlaçlama yöntemlerinde yapılan en büyük hatalardan biri de profesyonel bir firmadan destek alınmaması durumudur. Aslında bu yöntem sayesinde hiçbir emek çaba sarf etmeden kolayca haşerelerden kurtulmanız mümkündür.

Haşere ve Haşere Türleri Nelerdir?

Halı böceği,  sivrisinek, akrep, pire, yılan, kene, çıyan, bit, kakalak, tatarcık, tahtakurdu, tahtakurusu, danaburnu, kırkayak, hamamböceği, Amerikan hamamböceği, Alman hamamböceği, , gümüş böceği, uyuz böceği, kulağakaçan, sinek, yaban arısı, eşek arısı, fare, lağım faresi, fındık faresi, çatı faresi, güve, çekirge, akar, mite, karınca, örümcek, karafatma, salyangoz, kertenkele, Kalorifer böceği, apartman böceği, tespih böceği en sık rastlanan ve en çok ilaçlama yaptığımız türler olarak karşımıza çıkmaktadırlar.

Mücadele ve Yöntemler

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Garantili İlaçlama, 7/24 Hizmet, Ekonomik Fiyat Seçenekleri

7/24 hizmet sunan müşteri temsilcimizi telefonla arayarak, sizde ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için randevu talep edebilirsiniz. Haşerelerden kolayca kurtulmak için bizi aramanız yeterlidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir