Böcek İlaçlama Yapmanın Püf Noktaları

Böcek ilaçlama yapmanın püf noktaları haşerelerden korunmanızı sağlayan profesyonel firmaların öncelik verdiği bir konudur. Çünkü böcek ilaçlama sırasında yapılan bir hata haşerelerin zararı kadar büyük bir etkiye sahip olabilir. Küçük bir ebada sahip olan haşerelerin etki gücü boylarından çok daha büyüktür. Sadece insanoğluna değil doğaya ve hatta kendi türlerine bile zarar veren haşerelerden kurtulmak böcek ilaçlama yaptırmak şart. İlaçlamanın doğru bir şekilde yapılması için bazı püf noktaları harfiyen yerine getirmek gerekir. İşte o püf noktalar…

bocek-ilaclama-yapmanin-puf-noktalari-1

  • Böcek ilaçlama sırasında oluşabilecek tüm olumsuzluklar alınan tedbirler ile engellenebilir.
  • İlaçlama mekana ve haşereye göre değişkenlik gösterir. Kapalı bir alanda yapılan ilaçlamada kapı ve pencerelerin kapalı tutulması şarttır.
  • Alanda açıkta yiyecek, içecek ve eşya bulunmamalı varsa da iyi bir şekilde korunmalıdır.
  • Mutfaktaki eşyalar dolaplara kaldırılarak uygulama bittikten sonra iyi bir şekilde yıkanmadan kullanılmaz.
  • Hastalığı olan insanların yanında küçük çocukların alanda bulundurulmaması en önemli ayrıntıdır.
  • Böcek ilaçlama şirketinden gelen personelin maske, tulum ve eldiven gibi malzemeleri kullanması kendi sağlığına gösterdiği dikkatle beraber İş Güvenliğine verdiği hassasiyeti de gösterir.
  • İlaçlamadan sonra yok olan haşerelerin alandan kaldırılması ve temizlik işlerinin yapılması ise son aşamadır. Bu aşamada havalandırmanın iyi bir şekilde yapılması da şarttır.

Böcek ilaçlama şirketleri içinde uzman kadrosu ve 20 yıllık geçmişi ile alanının öncü ismi olan Öz Böcek İlaçlama firmamız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Böcek ilaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları şirketimizde hesaplanırken 3 ana faktör ücretin belirlenmesinde etkili olur. Adil bir ücretlendirmenin yapılması amacı ile kıstaslara ayrılan böcek ilaçlama fiyatları piyasanın çok altında ücretlerden oluşur. Profesyonelliği kendine ilke edinmiş firmamızda böcek ilaçlama fiyatları;

  • Alanın büyüklüğü + Haşerenin türü ve sayısı + Kullanılan böcek ilacı miktarı etkili olur.

Böcek ilaçlama başlığı altında tüm haşerelere karşı mücadele veren firmamızda tüm haşere ve kemirgenlere karşı yöntemler geliştirilmiştir. %100 sonuç garantisi ile hizmet veren firmamız uzman kadrosu ile her daim hizmetinizdedir.

7/24 Kesintisiz, Kaliteli ve Ekonomik Hizmet Anlayışı

Günün her saati iletişime geçebileceğiniz firmamız indirimli fiyatları ve kaliteli hizmet anlayışı ile böcek ilaçlama sektöründe lider koltuğunu hiç kimseye bırakmıyor. Sağlık Bakanlığından onaylı böcek ilaçları eğitimli personellerimiz tarafından uygulanarak haşerelere ölümcül gazap veriyor. Mekan ve haşere farkı gözetmeyen firmamız sayesinde hayatınızı kabusa çeviren haşerelerden kurtulabilir, Çağrı Merkezimizden destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir