Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama faaliyeti, çok sayıda çeşitlilik gösteren bir işlemdir. Her bir böcek haşere veya kemirgen için farklı ilaçlar ve ilaçlama teknikleri kullanılır. Her bir teknik de uzmanlık gerektirir ve işin ehli olmayan kişilerce yapılan böcek ilaçlaması, sizlerde daha ciddi sağlık problemleri yaratabilir.

Bu nedenle böcek ilaçlaması yaptırmak için öncelikle profesyonel ve deneyimli bir firma ile görüşülmesi gerekmektedir. Çalışacağınız firmanın kalitesi ödeyeceğiniz ücretin limitinden çok daha önemlidir. Eğer işi bilmeyen basit yöntemlerle ilaçlama yapan, her zararlı canlıya aynı ilacı kullanan bir şirket, belki bu işi ucuza yapacaktır. Ancak belli bir süre sonra aldığınız hizmetin hiçbir sonuç vermediğinizi gördüğünüzde maalesef yeniden bir ilaçlama hizmeti almak durumunda kalabilirsiniz. Bu da ekstra bir harcamaya neden olacaktır. Diğer taraftan bilinçsizce yapılan böcek ilaçlamasında kullanılan kimyasallar sağlığınıza olumsuz etkiler yaratabilir. Bu da hem bedensel hem de maddi bir kayıp olarak karşınıza çıkar. Bu nedenlerle öncelikle çalışacağınız firmanın güvenilir ve uzman olmasına özen göstermelisiniz.

Fiyatı Belirleyen Unsurlar

Böcek ilaçlama fiyatları belli kıstaslara göre belirlenir. Bu kıstasların başında ilaçlamanın yapılacağı alanın metrekaresidir. Örneğin 100 metrekarelik bir yer ile 250 metrekarelik bir alanın böcek ilaçlama fiyatı aynı değildir. Bir diğer kıstas ise alandaki böcek haşere ve kemirgenin yoğunluğu. İlaçlama yapılacak canlı alanda çok fazla mı yoksa az mı bu da ilaçlama fiyatını belirlemede etkili olacaktır. Kullanılacak ilacın türü de ilaçlama fiyatlarını belirleyen faktörlerden biridir. bazı durumlarda birden fazla ilaç çeşidinin aynı alanda kullanılması gerekebilmektedir. Son olarak, ilaçlamanın yapılacağı yöntem de ilaçlama fiyatını şekillendirir. Örneğin böcek ilaçlaması kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, sıvı ilaçlama, fare istasyonu ya da jel ilaçlama tekniklerinden hangisi ile yapılacak? Ya da birden fazla teknik mi kullanılacak? İşte tüm bu hususlar göz önüne alınarak ilaçlama fiyatı belirlenir. Bu konuda firmamızın çağrı merkezi personelleri ile yapacağınız görüşmede sizden alınan bilgiler doğrultusunda ilaçlama yaptırmak istediğiniz işlemin ücreti hemen o an net olarak sizlere bildirilmektedir. Siz de firmamızla iletişime geçerek tüm detayları öğrenebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir