Bizimkent Böcek İlaçlama

Bizimkent böcek ilaçlama servisiyle, Beylikdüzü Bizimkent semtine profesyonel böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

BÖCEK İLAÇLAMA TEKNİKLERİ NELERDİR?

Haşere türü ve ilaçlama yapılacak alanın durumuna göre belirlenen ilaçlama yöntemleri;

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Ulv ilaçlama

İLAÇLAMA TEKNİKLERİ HANGİ ALANLARDA UYGULANIR?

Haşere ve böceklere karşı uygulanan ilaçlama teknikleri profesyonel firmalar tarafından uygulandığı takdirde, iç ve dış tüm alanlarda güvenle uygulanmaktadır.

Böcek ilaçlama ve fare ilaçlama çalışmaları bilgi ve tecrübe gerektirir. Alanında uzman kişiler tarafından yapılan ilaçlama teknikleri sayesinde yaşam alanlarınızı terk etmenize, eşyalarınızı ortam dışına çıkarmanıza gerek kalmaz.

NEDEN BİZİMKENT BÖCEK İLAÇLAMA?

Bizimkent böcek ilaçlama servisi alanında uzman bir kadroyla hizmet vermektedir. Firmamız bünyesinde Ziraat ve kimya mühendisleri görev almaktadır. Amacımız daima insan ve çevre sağlığını koruyarak ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştirmektir.

Hizmet alacağınız firmanın sahip olduğu belgelere ve özelliklere bakmanız çok önemlidir. Amatör firmalar tarafından uygulanan böcek ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamaları başarılı sonuç vermeyeceği gibi sağlık problemlerinin de yaşanmasına neden olmaktadır. Çünkü böcek ve farelere karşı kullanılan ilaçlar kimyasal birleşenlerden oluşmuştur, yanlış kimyasal kullanımları insan ve çevre sağlığını doğrudan etkilemektedir. Yanlış kimyasal kullanımları insanların zehirlenmelerine neden olmaktadır.

Sizin belirlediğiniz tarih ve saatte ilaçlama personelimiz ilaçlama yapılacak alana gelerek çalışmalarını gerçekleştirir.

7/24 sizler için hizmet sunan müşteri temsilcilerimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir