Beylikdüzü Böcek İlaçlama

Beylikdüzü Böcek İlaçlama

Beylikdüzü böcek ilaçlama şubemizde yılın her dönemi ekonomik koşullarda hizmet verilmektedir. Dünya Sağlık Örgütü’ne bağlı olarak çalışmalarını yürüten firmamızın İstanbul’un bütün ilçelerinde şubesi, tüm semtlerinde servisleri bulunmaktadır. Firmamızda Yakuplu, Gürpınar ve Kavaklı semtlerine 7/24 servisi bulunmaktadır.

Kaliteli, sağlıklı, güvenli bir ilaçlama hizmeti almak için ilaçlama yaptıracağınız servisin Sağlık Bakanlığı tarafından izin belgesine ve yetkinliğini gösteren belgeye sahip olup olmadığı sorulmalıdır. İzin belgeli olmayan ilaçlamacılar eğitimli elemanlar olmadıkları gibi kullandıkları kimyasallar da TSE garantili olmadığından sağlımız açısından oldukça tehlikeli sonuçlar yaratabilmektedirler.

Halk sağlığını korumak için Böcek İlaçlama Beylikdüzü’nde günün her saati ve yılın 365 günü firmamız tarafından sürdürülmektedir.

Haşere ile Mücadele Mevsimi
Haşere ile mücadele işlemleri yılın her mevsimi gerçekleştirilmektedir. Ancak, yaz aylarından daha yoğun olarak randevu telefonları almaktayız. Böceklerin türlerine göre üreme dönemleri farklılık gösterse de, genellikle ilkbahar döneminde üremelerini gerçekleştirmektedir. Bu sebeple, yaşam alanlarında yaz mevsiminde böceklerle daha sık karşılaşabilirsiniz.
Beylikdüzü haşere ilaçlama yöntemlerimiz bilimsel yöntemler olup etkili ve garantili uygulamalardır. İlaçlama işlemi yapılmadan önce ve yapıldıktan sonra ilaçlama hizmeti alan kişiye ilaçlanan ortamda neler yapılmaması gerektiği konusunda bilgi verilir.

Servislerimiz Tarafından Yılın Her Mevsimi Kontrol Altına Alınan Zararlı Canlılar
Sıvı, je ilaçlar kullanarak, kene, yaban arısı, pire, kulağakaçan, uyuz böceği, bit, hamam böceği, mite, lağım- çatı- tarla-fındık- pamuk- ev faresi, Alman hamam böceği, tahtakurdu, Amerikan hamam böceği, sinek, tahtakurusu, çıyan,akrep, örümcek, tesbih böceği, kalorifer böceği, salyangoz, gümüş böceği, karınca, güve, kakalak, çekirge, sivrisinek, eşek arısı, karafatma, tatarcık, yılan, mayt, halı böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akarları kontrol altına almaktayız.

İlaçlama Fiyatları
Beylikdüzü böcek ilaçlama fiyatları ilaçlanan alanın kaç metrekare olduğu ve kullanılan ilacın miktarının ne kadar olduğunun belirlenmesinden sonra verilir.

İlçede Uygulamanın Önemi
İlçede bulunan civar köylerden dolayı haşere yoğunluğu da fazladır. Doğal alanlar, haşerelerin yuva yaptığı alanlardır. Birçok haşere türü bitkilerle beslenmektedir. Bitkilerin, yeşil alanların ve çiftlik arazilerinin bulunduğu alanlarda, haşereler kendilerine besin bulmaktadır.

Beylikdüzü’nde servis hizmeti veren böcek ilaçlama şubemizden, dilediğiniz her an randevu talebinde bulunabilir, müşteri temsilcilerimizden haşereler ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Beylikdüzü‘nde Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir