Başakşehir Böcek İlaçlama

Firmamız, İstanbul’a bağlı bulunan tüm ilçelerde uygun fiyatlarla hizmet verir. Her ilçede şubemiz ve her semte servislerimiz bulunmaktadır. Başakşehir böcek ilaçlama şubelerimizde kaliteli hizmet verdiğimiz, şubelerimizden bir tanesidir.

Haşereler açık ve kapalı bir çok alanda görülebilmektedir. Servislerimiz, her alanda haşere ile mücadele etmekte, bütün alanlarda en kaliteli ilaçları kullanmaktadır. Her alanda kullanıma uygun ilaçlarımız, en iyi yöntemlerle desteklenmekte, sonuçta en kaliteli hizmetler verilmektedir.  Şirketimiz güvenilir yollarla haşere ile mücadele etmektedir. Uygulamaların hepsi, en kaliteli cihazlar aracılığı ile yapılmaktadır.

İlaçlama Uygulamalarımız

Sıvı ilaçlama işlemlerimiz ile sıçan, bit, kırkayak, tatarcık, mite, örümcek, güve, en zor haşere türlerini bile etkisiz hale getirebilen kokulu uygulamalarla ve kapalı alanlarda en çok tercih edilen kokusuz uygulamalarla kulağakaçan böceği, kalorifer böceği, tesbih böceği, gümüş böceği, kene, eşek arısı, akrep, yılan, karınca, tahtakurusu, kakalak, hamam böceği, çekirge, kertenkele, yaban arısı, halı böceği,  salyangoz,  pire, akar, tahtakurdu, sinek, uyuz böceği, sivrisinek, mayt gibi haşere türlerini, haşerelerin geçiş noktalarına sürülen jel ilaçlarla da Amerikan/ Alman hamam böceği, karafatmayı, fare üniteleri ile de çıyan, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresini kontrol altına almaktayız.

Haşere, böcek ve fare ilaçlama fiyatları ilaçlama yapılacak alanın kaç metrekare olduğuna ve kullanılacak ilacın miktarına göre belirlenmektedir.

Sağlığınızı Güvence Altına Almak için Böceklerden Kurtulun

Başakşehir  fare ilaçlama hizmetlerimiz, halkımızın sağlığı için düşük fiyatlarla uygulanmaktadır. Herkes sağlıklı ve güvenilir ortamlarda yaşasın diye bu şekilde uygulamalar yapılmaktadır. Firmamız, halk sağlığını korumaktadır. Çünkü böcekler, bakteri yuvalarında yaşadıkları için insanların sağlığını tehlikeye sokmaktadırlar. Yaşam alanlarında, insanların bağışıklık sisteminde düşüşe neden olan bakterilerdir. Sağlığınızı korumak için yaşam alanlarında böceklerden en kısa sürede kurtulmanız gerekmektedir.

Başakşehir haşere ilaçlama servislerimiz, hem cebinizi hem sağlığını düşünmektedir. Yapılan uygulamalar, insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde uygulanmaktadır. Atınşehir, Bahçeşehir ve İkitelli semtlerinde 7/24 kesintisiz ve garantili olarak Sağlık Bakanlığından onaylı tüm belgelerimizle garantili olarak ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Başakşehir’de Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir