Bakırköy Böcek İlaçlama

Yıl boyunca yaşam alanlarımızda farklı türden haşere ve böcekle karşılaşmaktayız. Ancak zamanında müdahale edilmeyen bu canlılar daha sonraları sağlığımızı tehdit eder hale gelmektedirler. Bu organizmalar, gezdikleri yerlerden her türlü mikrop ve zararlı bakterileri yaşam alanlarımıza taşımaktadırlar. En doğru önlem, görüldükleri zaman müdahale edilmesi olacaktır. Çünkü hamam böcekleri (kalorifer böcekleri veya kakalaklar), pire, bit, tahtakurusu, fare…vs. hepsi o kadar çabuk ve çok miktarda ürerler ve kişisel önlemler bir noktadan sonra yetersiz kalır. Bunun için Bakırköy Böcek İlaçlama servislerimizden profesyonel yardım isteyebilirsiniz. Ayrıca tüm diğer fare, bit, pire, kene, tahtakurusu ve tahta kurdu, çıyan, kırkayak gibi zararlılara karşı da 7/24 kesintisiz hizmet alabilirsiniz.

İlaçlama Uygulamalarımız

Sıvı İlaçlama (kokulu ve kokusuz olarak yapılır)

Jel ilaçlama – kokusuz ve jel kıvamında olan bu yöntemle haşerenin/böceğin jeli yiyerek zehirlenmesi ve ölen böceği bir başka böceğin yemesiyle tekrar eden zehirlenmenin bir döngü şeklinde devam etmesidir. 

Fare İstasyonları – bu yöntem insanların yaşadığı mekanlarda daha çok kullanılır. Toz fare zehirleri mekanda yaşayan başka canlılara da (kedi,köpek…vb gibi) zarar verebileceğinden fare istasyonları denilen düzeneklerle sadece fare odaklı yapılan bir yöntem geliştirilmiştir. Kapalı bir kutu içerisine farelerin tadından ve kokusundan hoşlanacağı aromatik zehirli besin konulur. Fare bu besini yedikten sonra susar ve su içtiğinde kimyasal, reaksiyon gösterir ve fare etkisiz hale gelmiş olur.

Güvenilir İlaçlama Hizmetlerimiz

Böcek, haşere ve kemirgenlerin neden olduğu problemlerin önüne geçebilmek için profesyonel böcek ilaçlama hizmetlerinden yararlanmamız gerekmektedir. Kişisel yöntemlerimizle uygulayacağımız ilaçlama işlemlerinin yetersiz kalacağı haşere problemleri, zamanında müdahale edilmezse tehlikeli sonuçlara sebebiyet verecektir. Bu nedenle çok fazla zaman kaybetmeden profesyonel bir destek alınmalıdır. Böcek ilaçlama firmalarının güvenilirliğini tespit edebilmek için bakanlık onaylı ve sertifikalı olup olmadıklarını incelemeniz gerekmektedir. Bakırköy Haşere İlaçlama servisimiz, uygulamakta olduğu hizmetlerde güven vermekte olan önemli bir ilaçlama servisidir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olan ilaçları ve tecrübeli kadrosuyla profesyonel hizmetler vermektedir. 

Servisimiz, her türlü haşere ve kemirgen üzerinde etkili ilaçlama işlemleri uygulamaktadır. Bakırköy Fare İlaçlama ve Bakırköy hamam böceği ilaçlama, Özböcek İlaçlama Firmasının yetkinliğinde profesyonel teknik ve ekiplerce yapılan bir sterilizasyon işlemidir. Çağrı merkezlerimizi arayarak bizden kalıcı ve garantili ilaçlama hizmeti isteyiniz. 

Özböcek İlaçlama İstanbul, Kocaeli ve İzmir illerinde de kesintisiz olarak ilaçlama servisi yapmaktadır.  

Bakırköy Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları, servisimiz tarafından ilaçlama yapılan mekanın metrekaresi ve yapısı göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Ayrıca imha edilmek istenen tüm haşerelerin türleri ve özellikleri de yine servisimizin böcek ilaçlama fiyatlarını belirlerken dikkat ettiği hususlar arasında yer almaktadır. Bakırköy Böcek İlaçlama servisimiz, sunmuş olduğu profesyonel böcek ilaçlama hizmetleri karşılığında ekonomik fiyatlar talep etmektedir. Servisimiz, hizmet verdiği tüm il ve ilçelerde ekonomik fiyat politikasını uygulamaktadır. Böcek İlaçlama Bakırköy servisimizin uzman ekiplerince uyguladığı ekonomik böcek ilaçlama hizmetlerinden 7/24 faydalanabilirsiniz. Sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmanız mümkündür.

Bakırköy’de Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir