Bahçeşehir ilaçlama

Mevsimsel faktörlere de bağlı olarak kapalı ortamlarda daha sık görünen böcekler, bir    mekâna bir kez yerleştiler mi hızla çoğalmaya başlamaktadırlar. Geceleri beslenmek ve daha   küçük böcekleri yiyebilmek için avlanmaya çıkan böcekler birçok kişinin ruhsal sağlığını da etkilemektedir. Bahçeşehir Böcek İlaçlama şubemiz, en modern ve çağdaş teknikleri kullanarak sizlerin zararlılarla mücadelenizi sonuçlandırmaktayız.

Eğitimli ekip üyelerimiz sayesinde sorunlarınızı anında anlayıp, çözüme kavuşturmaktayız. Kullandığımız tüm böcek ilaçları insan sağlığına zarar vermeyen türden bileşimler içermektedir. Bu nedenle de güvenli bir şekilde kapalı ortamlarda uygulanıp başarıyla sonuçlanmaktadır.

Daha büyük böcekler daha küçük böcekleri de yiyebildiklerinden, küçük bir böceğin varlığı daha büyükleri için de mekâna bir davetiye niteliğindedir. Bu nedenle de böcek ilaçlamasının uygulanmasında asla gecikilmemesi gerekmektedir.

Kaliteli Hizmet Almak için Nelere Dikkat Etmelisiniz?

İyi bir haşere, kemirgen ilaçlama firması seçimi çok önemlidir. Bu doğrultuda firmanın sunduğu referanslar incelenmeli, bakanlık ruhsatları kontrol edilmelidir. Bu adımlar bilinçli bir tüketicinin tatbik etmesi gereken adımlardır. Nitelikli bir  firmanın sunduğu hizmetin kaliteli olabilmesi için optimum bir fiyat ile hizmetini veriyor olması gerekmektedir. Bu nedenle firmanın fiyat-hizmet dengesinin tüketici tarafından iyi belirlenmesi, sadece ücrete bakılarak kalitesiz bir hizmete talip olunmaması gerekir. 

Bahçeşehir böcek İlaçlama şubemiz, kaliteyi uygun fiyat ile birleştirmiş, çalışmalarını titizlikle sürdüren nitelikli bir firmadır. Her tür haşere ile mücadelede ekip üyelerinin yeterli donanım, tecrübe ve bilgisi mevcuttur. Bu özel hizmeti hızlı bir şekilde verilen adrese ulaştıran mobil ekiplerimiz sayesinde sizlerin de yüzleri gülecektir.

Sağlıklı ortamlara kavuşmanızı sağlayacak, yakınlarınıza gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğiniz şubemiz sayesinde, her nevi böcek ile hızlı ve pratik bir şekilde mücadele edebileceksiniz. İster bir seferlik dilerseniz de periyodik olarak yapabileceğimiz ilaçlamalar ile mekânınızda hiçbir böcek kolonisi kalmayacaktır. Bazı mekânlar, özellikle de işyerleri, fabrikaların ya da bahçe içindeki mekânların düzenli ilaçlanması şarttır.

Personellerimizin Garantili Yöntemlerle Kontrol Altına Aldığı Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği, Amerikan/ Alman hamam böceği, kene, mayt,örümcek, güve, akrep, gümüş böceği, tahtakurdu, halı böceği,  karafatma, tatarcık, mite, kertenkele, karınca, yaban arısı, sivrisinek, eşek arısı, akar, tahtakurusu, çıyan, kulağakaçan böceği, kırkayak, sinek, bit, uyuz böceği, tesbih böceği, sıçan, salyangoz, çekirge, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, kakalak,  pire, yılan.

Firmamız, mekânın risk durumuna göre hazırladığı periyodik ilaçlama çizelgeleri ile sizin adınıza böceklerden kurtulma ihtiyacınızı takip etmektedir. Sunduğu nitelikli hizmet, firmamızı Bahçeşehir böcek ilaçlama firmaları arasında bir numara yapmıştır. Siz de hemen çağrı merkezi telefonlarımızı arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir