Bahçelievler Cumhuriyet Böcek İlaçlama

Haşere grupları her mevsim görülerek farklı sorunların yaşanmasına neden olan canlılardır. Bu zararlı canlılar profesyonel ilaçlama yöntemleri dahilinde etkisiz hale dönüştürülmelidir. Haşere ile mücadelede amatör uygulamalardan her zaman uzak durulmalıdır.

Cumhuriyet böcek ilaçlama hizmetimiz, Cumhuriyet bölgesinde bulunan tüm alanlara ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Böceklerin üremesine olanak tanımadan gereken tedbirler alınmalıdır. Böylece uygulanan ilaçlama yöntemleri kısa sürede netice verecektir. Böcek ilaçlama Cumhuriyet, Periyodik ilaçlama uygulamalarıyla haşerelerin daima etrafınızdan uzak kalmasını sağlamaktadır.

En Çok Şikayet alınan Haşere Türleri;

  • Fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, lağım faresi, çatı faresi
  • Karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar

Kapalı ve Açık tüm alanlarda uygulanan ilaçlama tekniklerimiz, uzman ilaçlama personellerimizce uygulanmaktadır.

Böceklerden Kurtulmanın Yolları

Böceklerden korunmak için tecrübe ve bilgi sahibi firmalar tarafından destek almalısınız. Bulunduğumuz alanlar içerisinde yer alan haşereler, çeşitli problemlerin yaşanmasına neden olurlar. Mikrop taşıyan haşere ve fare türleri veba, humma, sıtma, veremi dizanteri, tifüs gibi önemli hastalıkların yaşanmasına davetiye çıkarırlar. Bu zararlı canlıları içinde bulundukları ortamdan arındırmak ve daima önlem sağlamak için servislerimize 7 gün 24 saat ulaşarak detaylı bilgi ve randevu talep edebilirsiniz. Cumhuriyet böcek ilaçlama daima yanınızdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir