Bağdat Caddesi Böcek İlaçlama

Bağdat Caddesi Maltepe sınırları içinde kalan bir bölge olarak biliniyor. Caddenin önemli bir kısmı da Kadıköy’de bulunuyor ama İstanbul kesin ayrımları yapmakta zorlanabileceğiniz bir il kabul edilebilir. Maltepe ilçesinde de olsa, başka bir ilçede de olsa bazı problemler için yardım alabileceğiniz merkezi bir cadde durumunda bulunuyor. Bağdat Caddesi Böcek İlaçlama Şubesi de firmamızın ilin dört bir tarafında konumlandırmış olduğu şubelerinden biri. Böylece bu merkezi bölgemizdeki yaşam alanlarına ve mağazalara böcek ilaçlama hizmetlerimizi sunabiliyoruz.

Mağazalar ve Alış Veriş Merkezleri İçin Haşere Sorununu Engelleme Yolu

Deniz kıyısına yakın durumda bulunan tüm bölgeler gibi bu bölge de haşere sorunu ile karşılaşmaya aday bölgelerimizden biri. Bağdat Caddesi Böcek İlaçlama hem evler hem de iş yerleri için haşere ilaçlama hizmetlerini sağlamaktayız. Buradaki fark Bağdat Caddesi’nde bulunan binaların birçoğunda alış veriş merkezleri, kamuya açık yaşam alanları ya da eğlence mekânları bulunmasından kaynaklanıyor. Bu yerlerde yaşanabilecek haşere sorunları hem toplum sağlığı için tehdit olabilir hem de müşteri kaybetmenize neden olacaktır. Dolayısıyla haşere sorunu ile karşılaşmadan önce önlem almak, düzenli periyotlarda ilaçlama yaptırmak uygun olacaktır. Üstelik Bağdat böcek ilaçlama firmamızın vermiş olduğu profesyonel hizmetler sayesinde uygun kimyasalları ve uygun ilaç tiplerini (sıvı, jel gibi) kullanarak en kısa sürede normal işlevlerinizi görmenizi sağlayacağız. 7 gün 24 saat hizmet veren Bağdat böcek ilaçlama firmamızın hizmetlerinden faydalanarak tüm haşere ile mücadele işlemini başlatarak riskleri ile baş etmeniz mümkün olacak. İlaçlama fiyatlarımız da müşteri memnuniyetini prensip edinmiş firmamızın politikasına uygun olarak en uygun miktarda belirlenecektir. Tabi sadece işletmeler değil, ikametgâhlar için de fare ilaçlama, böcek ilaçlama gibi hizmetlerimizi sağlıyoruz. Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı standartlarına uygun olan malzemeleri kullanıyor ve probleminizin en azından uzun bir zaman için ortadan kalkmasını sağlıyoruz.

Haşere Türleri Nelerdir ve Nerelerde Yaşarlar?

En çok rastlanılan haşere türleri şöyledir; yılan, mayt, halı böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, çekirge, güve, kakalak, pamuk faresi, uyuz böceği, tespih böceği, Alman hamam böceği, sıçan, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, akar, lağım faresi, fındık faresi, kertenkeledir. Bu haşereler daha çok nemli bölgelerde ve sıcak alanlarda yaşar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir