Avcılar Tahtakale Böcek İlaçlama

İstanbul böcek ilaçlama firmamız kalıcı, garantili çözümler sunmaktadır. Bölge de en fazla görülen türlerden biri de oryantal hamam böceğidir. Ortalama 2 cm boyuna erişebilen parlak siyah renge sahip bu tür, hamam böceği türleri arasında en dirençli olanıdır. Dişi oryantal hamam böceği ovaldir. Erkekler ise ince yapılıdır. Lağımlara yakın bölgelerde ve lağımlarda, depo ve bodrum katlarımda, bl binalarda, evlerde koloniler krabilirler. Havaların ısındığı dönemde çok daha fazla görülürler. Çoğunlukla açık alan böcekleridir, meyve ağaçlarının bulunduğu bahçe ve arazilerde yoğun olarak görülürler. Organik maddeleri yerler. Verem, Antrax, Hepatit gibi salgın hastalıkların baş kahramanı olarak bilinirler. Gıda zehirlenmelerinde etkilidirler. Mikrop taşır ve bulaştırırlar.

İlaçlama Ne Zaman Etkisini Gösterir ?

Tahtakale böcek ilaçlama hakkında bilmek istediklerinizi bizlere sorabilirsiniz. Etkili çözüm arıyorsanız tüm böcek türleri için düzenli olarak rutin ilaçlama hizmeti almanızı öneririz. Böceklerin yumurtlama dönemlerini baz alarak yaptıracağınız ilaçlamalardan çok daha fazla verim alabilirsiniz. Her türlü gıda ve açık yiyeceklerin tamamında böcekler nedeniyle oluşabilecek sağlıksız koşullara karşı ne tür önlemler alabileceğinizi öğrenmeniz gerekir. Uzman, eğitimli kadromuz ile her konuda bizlerden destekalabilirsiniz.

Böcek ilaçlama Tahtakale bölgesinde çözüm sunan tek profesyonel firmayız! Ömürleri 6 ay olan oryantal hamam böceklerinin ilaçlamasında ekibimize güvenebilirsiniz. Avcılar böcek ilaçlama ekiplerimize günün her saati iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Bilgi ve destek talepleriniz için telefonun diğer ucunda sizi bekliyoruz. Yaşam alanlarınızı böceklerden korumak için çalışıyoruz! Ekibimize her konuda güvenebilirsiniz.

Fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, sinek, çıyan, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite lağım faresi, çatı faresi, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar , akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, kene, pire, tahtakurdu, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu türleri için ilaçlama hizmetimiz vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir