Arnavutköy Böcek laçlama

Tüm ilçe ve çevresinde oluşabilecek her çeşit böcek ve kemirgen ile savaş amacıyla böcek ilaçlama Arnavutköy servisine ulaşmanız yeterlidir. Firmamızın ilaçlama hususundaki üstün bilgi ve yetenekli elemanları ile sizler de mutlu olacaksınız.
Arnavutköy haşere ilaçlama ve İstanbul’un tüm ilçe, semt ve mahallelerinde 7/24 kalıcı ve garantili ilaçlama hizmeti yapmaktadır.

Mobil ekiplerimiz sayesinde en hızlı ve ekonomik servise ulaşmanız mümkündür. Her nevi uygulama cihazı ile değişik tür ve büyüklüklerdeki böcek mücadelesinde istenen başarı yakalanmaktadır. Böcekler koloni içerisinde farklı yaşam evrelerinde olabilirler. Koloni içerisinde yumurta sürecinde olan cinsler olduğu gibi, yavru ya da erişkin seviyede böcekler de olabilir. Tüm bu böceklere karşı en etkili böcek ilacının tespit edilip uygulanması gerekmektedir. Servislerimiz,  en güncel ve detaylı teorik, pratik bilgisine sahip ekip elemanları sayesinde sayısız tüketicinin dostu olmuştur. Sağlık dolu ortamlara kavuşmak için uygulama yaptırmak şarttır. Firmamız sayesinde de en dinamik hizmete kavuşmanız mümkün olmaktadır.

Kontrol Altına Aldığımız Haşere  ve Fare Türleri 

Sıçan, kertenkele, kırkayak, Amerikan hamam böceği, yılan, akar, lağım faresi, çatı faresi, tesbih böceği, fındık faresi, kulağakaçan böceği, pamuk faresi, eşek arısı, ev faresi kene, pire,  bit,  sinek, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, tahtakurdu, güve, tahtakurusu, mayt, halı böceği, uyuz böceği, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, sivrisinek,  karafatmadır.
Uygulama yöntemlerimiz şu şekilde yapılmaktadır:

Sıvı ilaçlama yöntemi: Püskürtülerek veya sisleme yöntemi ile kokulu ve kokusuz kimyasal ilaçlar kullanılarak yapılır.

Jel İlaçlama: Kimyasal jelin minik noktalar şeklinde haşerenin veya böceğin yoğun olduğu yerlere sürülmesi ile uygulanır.

Fare İstasyonları: Bir kapalı kutu içine yerleştirilen zehirli fare yemlerinin konularak hazırlandığı düzenektir. Sadece fare odaklı olarak tasarlanmış olduğundan diğer çevredeki canlılara zarar vermez.

Bu işlemlerin farklı olmalarının sebebi haşere, böcek ve fare türlerinin kendi aralarında da besin kaynaklarının farklı olması ve yaşadıkları ortamın çeşitliliğinden kaynaklanmaktadır.

Sizde tüm haşere problemlerinizden kurtulmak için Arnavutköy haşere ilaçlama ile iletişime geçebilirsiniz.

Arnavutköy‘de Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir