Anadolu Yakası Böcek İlaçlama

İstanbul’da kabalık nüfusla doğru orantılı olarak, haşere yoğunluğu da fazladır.  İstanbul’da her türlü haşere ve kemirgen türüne rastlamak mümkündür. Kalabalık yerleşim alanları, haşereler için ideal besin kaynaklarıdır. Anadolu Yakası Böcek İlaçlama şubesi ile İstanbul’un Asya kıt’asında bulunan tüm ilçelerde ekonomik fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Tüm ilçelerde bulunan şubelerimiz, aynı fiyat aralığında hizmetinizdedir. Haşere ile mücadelenize destek vermekte, sizlere kalıcı çözümler sunmaktayız.

Böcek İlaçlama Sağlığa Zararlı Mıdır?

Böcek ilaçlamaları, insanların yaşam alanlarına dahil olan zararlı canlı türlerinin sebep olacağı sağlık problemlerinin önüne geçebilmek adına çok fazla önem verilmesi gereken bir alandır. Aksi takdirde bu zararlı canlı türleri nedeniyle ölümle bile sonuçlanabilen hastalıkların oluşmasına zemin hazırlanabilir. Bu nedenle yaşam alanlarınızda yaşayacağınız böcek, haşere ya da kemirgen problemlerinde kısa süre içerisinde profesyonel müdahalelerde bulunulması için harekete geçmelisiniz.

Böcek ilaçlamaları, kişisel yöntemlerle gerçekleştirilebilecek işlemler değildir. Kendi yöntemlerimizle uygulamamız için tasarlanmış olan böcek ilaçları, doğru uygulanmadığı ya da dikkat edilmediği takdirde sağlığımız üzerinde ciddi boyutlarda problemlere sebep olabilir. Bu nedenle profesyonel böcek ilaçlama firmalarından alınacak yardım her zaman için çok daha doğru olacaktır. Böceklerden kaynaklı oluşabilecek problemler ve kişisel yöntemler sonucunda oluşabilecek tehlikeler göz önünde bulundurulduğu zaman böcek ilaçlamanın zararından çok yararının olduğundan bahsetmek mümkün olacaktır. Sağlığınızı ve yaşam kalitenizin korunması için böcek ilaçlama oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Profesyonel Anadolu Yakası Böcek İlaçlama servislerimiz, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ve tecrübeli ilaçlama ekipleri ile kısa sürede tüm haşere ve böcek problemlerine son vermektedir. Servislerimizden 7/24 faydalanmanız mümkündür.

Tüm İlçelerde Hizmet

Anadolu Yakası Böcek İlaçlama şubemiz  ile bu yakada bulunan bütün ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz. Kadıköy ilçesinde; güve, tahta kurdu, hamam böceği, çekirge,  ev -lağım faresi, kalorifer böceği gibi haşere türlerini sıkça ilaçlamaktayız. Maltepe ve Pendik’te ise örümcek, kırkayak, oryantal tahta kurdu, fındık/ çatı faresi, pire, tahtakurusu gibi haşere türleri üzerinde kontrol sağlamaktayız. Firmamız, tesbih böceği, Amerikan/Alman hamam böceği, ev -lağım faresi, kene, ağaç kurdu, bit, çekirge, yılan, fare, akrep, çıyan, karafatma, gümüş böceği gibi daha birçok zararlı canlıyı %100 garantili yöntemlerle ilaçlamaktadır.

Anadolu Yakası böcek ilaçlama servislerinin hizmet verdiği ilçeler;

  • Adalar
  • Beykoz
  • Çekmeköy
  • Kartal
  • Kadıköy
  • Suntanbeyli
  • Sancaktepe
  • Tuzla
  • Ümraniye
  • Şile

Anadolu Yakası Böcek İlaçlama Yöntemlerimiz

Kokulu/kokusuz yöntemlerle uyguladığımız sıvı-jel ilaçlarımız ve fare istasyonlarımız ile açık ve kapalı tüm alanlarda kontrol sağlamaktayız. İl Sağlık Müdürlüğü’nün öngördüğü seminer ve eğitimlerden geçerek hizmet vermeye başlayan elemanlarımız, tüm böcek türleri ile ilgili gerekli bilgi birikimine sahiptir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan güler yüzlü, donanımlı elemanlarımız haşere türlerine göre size en uygun işlemi uygulamaktadır. Öz Böcek ilaçlama bünyesinde faaliyet gösteren Anadolu Yakası Böcek İlaçlama servisi olarak, sadece ilaçlama hizmet vermemekte, işlemlerimize bütüncül olarak yaklaşmakta, insan ve çevre sağlığını korumaya yönelik hizmet vermekteyiz.

Anadolu Yakası Böcek İlaçlama Fiyatları

Anadolu Yakası Böcek İlaçlama Fiyatları, ilaçlanan alanın büyüklüğüne ve böcek türünün özelliklerine göre belirlenmektedir. Servisimiz, etkili ilaçlama yöntemleri ile sunmuş olduğu profesyonel hizmetleri karşılığında oldukça uygun fiyatlar talep etmektedir. En ekonomik fiyatlarla, en kalıcı çözümleri sunan Anadolu Yakası Böcek İlaçlama şubemizden  7/24 hizmet alabilirsiniz. Böceklerden kurtulmak için,  müşteri temsilcilerimizden günün her saati hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir