Amerikan Hamam Böceği İlaçlama

amerikan-hamam-bocegi-ilaclama

Uçabilme özelliğine sahip olan bu böcekler hamam böceğinin bir türüdür. Hamam böceklerinin tüm türlerinde olduğu gibi insan sağlığı açısından tehdit oluşturmaktadır. Amerikan hamam böceği ilaçlama uygulaması ile insan sağlığını oluşabilecek tehditlere karşı korumaktayız.

Uçabildiği için yaşama alanlarımıza rahatlıkla geçiş sağlayabilmektedir. Kanalizasyon borularında yaşamakta ve tuvalet/su borularından evlerimize giriş yapmaktadır. Uçabildiği için bu böceklerle bireysel olarak mücadele etmek çok güçtür. Kafası kopsa daha birkaç gün yaşamaya devam etmektedir. Çok dayanıklı olan Amerikan hamam böceği ile mücadele işlemlerini ancak uzman şirketler gerçekleştirebilmektedir. Genellikle geceleri aktif olan ve hızlı hareket eden bu haşerelere herkes doğru müdahalede bulunamaz.

Mücadele İşlemleri

İl Sağlık Müdürlüğü’nden gerekli tüm belge ve izinlere sahip olan firmamız, Amerikan hamam böceği ilaçlama işlemlerini kokulu, kokusuz, sıvı, jel yöntemlerle hizmet vermekteyiz.

Zararları

Mutfak dolaplarının içerisinde evlerimizde kendilerine yiyecek arayan bu böcekler, üstü açık olarak bırakılan yiyeceklerimiz ile beslenmektedir. Kanalizasyon borularından evlerimize geçiş sağaldığı için mikrop taşıyıcısı olmaktadırlar. Bakterileri sırtlarında taşımakta ve yiyeceklerimizin üstüne bu bakterileri aktarmaktadır. Birçok hastalığa neden olmakta, insan sağlığına ciddi anlamda zarar vermektedir.

Sağlığınızı korumak için yaşam sürdüğünüz alanlarda ve kapsamlı olarak uygulaması yaptırmalı ve Amerikan hamam böceği ilaçlama firmalarından yardım almalısınız.

Uygun fiyatlarla işlemlerini gerçekleştiren firmamızdan günün 24 saati ve haftanın her günü hizmet alabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli hizmet alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir