Akatlar Böcek İlaçlama

Akatlar böcek ilaçlama servisimiz, oluşan ve oluşabilecek tüm haşere ve fare problemlerinize ilaçlama hizmeti sağlayarak çözüm getirmektedir. Haşereleri daima kontrol altında tutarak sağlıklı yaşam alanları oluşturuyoruz.

Çeşitli zararlara neden olabilecek böcekler bulunduğumuz alanlardan uzak tutulması gereken canlılardır. Haşerelerle mücadele ederken bilinçsizce uygulanan basit ilaçlama yöntemlerinden uzak durmalısınız. Çok sayıda türe sahip olan haşerelerin ilaçlanması ayrı bir teknik ve bilgi gerektirmektedir. Akatlar böcek ilaçlama firmaları arasında kaliteli hizmetin adresi olan firmamız, gerekli tecrübe ve bilgi donanımına sahip bir ekibe sahiptir. Sağlık Bakanlığınca onaylı uygulamalarımız doğa sağlığını ve insan sağlığını koruyarak yürütülmektedir.

Akatlar Bölgesinde En Fazla Görülen Haşere ve Fare Türleri;

  • Akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi Alman hamam böceği, çıyan, kulağakaçan böceği, lağım faresi, çatı faresi, karafatma, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar

Böcek ilaçlama Akatlar hizmeti şikayet alınan tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama ekiplerini en kısa sürede bildirilen adrese ulaştırmaktadır. Haşere tespiti yapan ekiplerimiz en etkili ilaçlama yöntemini belirleyerek uygulamalarına başlamaktadır. Akatlar böcek ilaçlama hizmetimizden yararlanmak için 7 gün 24 saat firmamıza ulaşabilirsiniz. Böceklerden kurtulmak için uzman kadromuz gün boyu görev başındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir