Adalar Böcek İlaçlama

Firmamız İstanbul’da bulunan tüm semt ve mahallelerde 7/24 hizmet vermektedir. Adalar böcek ilaçlama hizmetlerimiz de bunlardan bir tanesidir. Kesintisiz olarak verdiğimiz hizmetler, İstanbul’un tüm adalarını kapsamaktadır. Bütün adalarda servislerimiz, açık ve kapalı her alanda uygulama yapmaktadır.

Böceklerden kurtulmak için verdiğimiz mücadelelerin tümü insan sağlığını korumak için olduğundan, bu bölgede bulunan şubemizde de bu alanda devamlılık sağlamaktayız. Haşerelerin yaratabileceği sorunları en aza indirmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Adalar’da Uygulamanın Önemi

Böcek ilaçlama Adalar’da, sağlık ve yaşam kalitesi açısından büyük bir önem taşımaktadır. Denize kıyısı olan bölgeler, haşereler ve fareler için önemli yaşam alanlarıdır. Hava koşullarından ve nem dengesinden dolayı birçok haşere türü bu alanlarda kendilerine kolayca yuva yapabilmektedir.

Ayrıca adalarda bulunan yeşil ve doğal alanlarda birçok haşere türüne rastlanılabilir. Sebze ve yeşilliklerle beslenen böcek türleri, yeşil alanlarda, evlerin bahçesinde yuva yapabilmektedir. Bahçelerde bulunan böcekler, bin bir özenle ekilen çiçekleri tahrip ettiği yetmezmiş gibi bir de evlerimizin içerisine girebilmektedir. Bu şekilde, insan sağlığına zarar verecek yaklaşımlarda bulunmaktadırlar.

Adalarda haşere yoğunluğunun fazla olmasının bir diğer nedeni ise, bu alanlarda bulunan eski evlerdir. Eski evlerde birçok haşere ve fare türü bulunmaktadır. Bunların hem eve, hem de alanda bulunan insan sağlığına zararları bulunmaktadır.  Ahşaplarla ve artıklarla beslenen haşere ve kemirgenler, eski evlerde kendilerine yuva yaparlar.

En Çok Görülen Haşere ve Fare Türleri

Adalar böcek ilaçlama servislerimiz tarafından, sıçan, bit, kırkayak, tatarcık, mite, örümcek, güve, çıyan, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, uyuz böceği, sivrisinek, Amerikan/ Alman hamam böceği, kulağakaçan böceği, kalorifer böceği, tesbih böceği, gümüş böceği, kene, eşek arısı, akrep, yılan, karınca, tahtakurusu, kakalak, hamam böceği, çekirge, kertenkele, yaban arısı, halı böceği,  salyangoz,  pire, akar, tahtakurdu, sinek, mayt, karafatma gibi haşere ve fare türleri garantili yöntemlerle etkisiz halde getirilmektedir.

Adalar böcek ilaçlama şubemiz tarafından, uygun fiyatlarla Heybeliada, Büyükada, Burgazadası, Kınalıada ‘da haşere ile mücadele edilmekte, halkımıza güvenilir yaşam alanları oluşturulmaktadır.

Adalar böcek ilaçlama fiyatlarımız kaç metrekare alana ilaçlama yapılacağı ve hangi kimyasalı kullanacağımız ile birlikte değerlendirilerek belirlenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir