Adakent Böcek İlaçlama

Beylikdüzü ilçesine bağlı semtlerden biri olan Adakent bölgesine, Adakent böcek ilaçlama servisi olarak hizmet sunmaktayız. Amacımız Adakent bölgesinde oluşabilecek tüm haşere ve fare problemlerine karşı önlem alarak sağlıklı ve güvenli ortamlar oluşturmaktır.

İlaçlama hizmeti alacağınız firmanın sahip olduğu yetkilere dikkat etmeniz çok önemlidir. Çünkü günümüzde yasal olarak hizmet vermeyen, korsan olarak adlandırdığımız sayısız kuruluş bulunmaktadır. Bu kişiler kalitesiz ilaçlar ve yanlış ilaçlama uygulamaları nedeniyle çoğu kişinin sağlığını hiçe saymaktadır. Hizmet alacağınız firmanın çalışma izninin yer aldığı belgelere bakabilirsiniz.

Adakent ilaçlama firması ziraat ve kimya mühendisleri kontrolü altında hazırlanan ilaçlarla uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Bizim için daima insan sağlığı ön planda yer almaktadır. Kullanmış olduğumuz ilaçların insan sağılığın zararı dokunmamaktadır.

Adakent ilaçlama servisi olarak kullandığımız ilaçlama yöntemleri;

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Ulv ilaçlama
  • Fare istasyonları

. Bir hamam böceği yılda toplam 30.000 yavru yapabilmektedir.

Adakent böcek ilaçlama firmasından hizmet almak istediğiniz takdirde müşteri temsilcilerimize günün 24 saati ulaşarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. İlaçlama personelimiz sizin en uygun olduğunuz vakitte gelerek ilaçlama işlemini gerçekleştirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir