Zeytinburnu Böcek İlaçlama

Zeytinburnu böcek ilaçlama şubemizde, uygun fiyatlarla verdiğimiz kaliteli hizmetler sayesinde halkımızın güvenini kazanmış durumdayız. Şirketimizden, ilçe sakinlerine  günün her saati ve yılın 365 günü hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti esaslı hizmetlerimizin gerekliği de budur. Yaşam alanlarınızda, bir böcek gördüğünüzde en kısa sürede hizmet almalı  ve yaşam alanlarınızı bu bakteri taşıyıcılarından arındırmanız gerekmektedir.

7/24 Hizmet Verdiğimiz Semtler

  • Çırpıcı
  • Seyitnizam
  • Topkapı
  • Telsiz

Şirketimizin hizmetleri, yalnızca ilçe semtleri ile sınırlı değildir. İlçeye bağlı bulunan tüm mahallelerde de kesintisiz hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Sağlığınızı Korumak için Haşere Mücadelesi

Haşereler, etrafta görüntü kirliliğine neden olan canlılardır. Yaşam alanlarında haşere varlığı, hem insanların huzursuz eder, hem de yaşam kalitesini olumsuz yönde etkiler. Haşerelerin zararları bununla sınırlı değildir. Haşerelerin bulunduğu alanlar, insan sağlığı açısından riskli alanlardır. Bu alanlarda, bir tane bile haşerenin var olması, o alanda zararlı bakterilerin olduğunun bir göstergesidir. Uzman firmaların gerçekleştirdiği işlemler ve bilinçli olarak uygulanan yöntemler sayesinde, bu bakteriler yaşam alanlarından arındırılmaktadır. Bu sayede, yaşam alanları güvenli hale getirilmektedir.

İlaçlama Fiyatları

Zeytinburnu böcek ilaçlama hizmetlerimizden tüm halkımız faydalanabilsin diye uygun fiyatlarla uygulanmaktayız.  Firmamız, ilçede en ekonomik ücretlerle işlem yapan firmadır. Güvenli yaşam olanağını, tüm halkımıza sunmaktadır.

Uygun Fiyatlarla ve Garantili Yöntemlerle  İlaçladığımız Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği, tesbih böceği,gümüş böceği, mayt, Amerikan/ Alman hamam böceği, yılan, tatarcık, yaban arısı, çıyan, kene, bit, kulağakaçan böceği, tatarcık,uyuz böceği, sıçan,çekirge, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, tahtakurusu, pire, eşek arısı, akrep, halı böceği,  kertenkele, sinek, salyangoz, karınca, tahtakurdu, kakalak, akar, örümcek, sivrisinek, kırkayak, mite, güve, karafatma.

Uzman personeller eşliğinde gerçekleştirilen işlemler, açık ve kapalı bütün alanlarda %100 başarılı sonuçlar sağlamaktadır.

Tekniklerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Yöntemlerimiz hakkında gerekli tüm bilgileri, müşteri temsilcilerimiz sizlere vereceklerdir. Günün her saati çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Zeytinburnu’nda Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir