Üsküdar böcek İlaçlama

İstanbul’un en kalabalık semtlerinden birisi Üsküdar’dır. Güzelliğiyle bilinen bu semt kalabalık olması sebebiyle haşere ve fare sorunu yaşadığı için Üsküdar böcek ilaçlama firmaları kurulmuştur.

Nüfus yoğunluğunun fazlalığı ve bölgenin nemli bir havaya sahip olması haşereler için Üsküdar’ı yaşanır bir hale getirmektedir. Zira haşereler insanların yaşadıkları heryerde faal olarak yaşayabilmektedir.

Kaliteli Hizmet Almak için Şubemize Gelin 

Zararlı haşere problemlerinin yaşandığı yerlerde paralel olarak ta haşere ile mücadele eden firmalar bulunmaktadır. Üsküdar’da böcek ilaçlama firmaları da bu şekilde artmış ve hizmet vermişlerdir. Ancak bilinmelidir ki hizmet sağlayan bu ilaçlama şirketlerinin hepsi yasal firmaları değildir. Yasal olmamalarının yanında bilinçsizce kullandıkları zararlı ilaçlarla da İnsanlara direkt olarak zarar veriyor ve çevre dengesini zararlı kimyevi maddelerle bozmaktadırlar. Bu tür kişi veya kuruluşlar kendilerini insanlara yasal firmalarmış gibi tanıtmakta gerekirse sahte izin belgeleri düzenlemektedirler. Kullandıkları ilaçlar tamamen kaçak ilaçlar olup hiçbir güvenirliliği yoktur.

Halk sağlığı alanında zararlı haşereler ile profesyonel mücadele misyonunda kurulmuş olan Üsküdar böcek  ilaçlama şubemiz, Sağlık Bakanlığından gerekli yasal izin belgelerine sahip yasal bir ilaçlama şirketidir. Bunun yanında 17 yıllık geçmişi ile Üsküdar’da olduğu gibi İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti kendine misyon edinmiş Üsküdar böcek ilaçlama şirketi, 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı ile istenilen gün ve saatte hizmet vermektedir.
Mekan ve semt ayırımı yapmaksızın araçlı, motorize ve yaya  personelleri ile bölgede tetikte bekleyen personellerimiz sizin istediğiniz saatte istediğiniz günde uygulama yapmaktadırlar.

İlaçlama Sonrası Verilen Garanti Belgesini Muhafaza Ediniz
Haşerelere karşı köklü çözüm sağlamak amacı ile bütün uygulamaları garanti kapsamına almaktayız. Böylece haşerelere karşı geçici değil kalıcı çözümler sağlıyoruz. Uygulama sonrası  personelimiz tarafından takdim edilen garanti belgesini, garantinin uygulanması için lütfen saklayınız. Firmamız siz değerli müşterilerimizin haşere problemlerine karşı en iyi çözüm ortağıdır. Hemen iletişim bilgilerimizden müşteri temsilcilerimize ulaşın, sorununuzu belirtin, anında çözelim. İletişim için tıklayınız.

Uzman Personellerimiz İlaçladığı Haşere ve Fare Türleri 

Kalorifer böceği, karınca, sinek, halı böceği,  pire, Amerikan/ Alman hamam böceği, tahtakurusu, akrep, tahtakurdu, kertenkele, güve, karafatma, kırkayak, sivrisinek, mayt, eşek arısı, akar, tatarcık, çıyan, kene, kulağakaçan böceği, kakalak, uyuz böceği, gümüş böceği, çekirge,lağım /çatı/ fındık /pamuk/ev faresi,yaban arısı, salyangoz,  tesbih böceği, mite, örümcek, bit,  sıçan, yılan.

Şirketimiz, Üsküdar ilçeside dahil olmak üzere İstanbul’un her semtine tek fiyat üzerinden garantili, etkili ve profesyonel  hizmet sunmaktadır. İlaçlama firmamız Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı yasal firma olmanın yanı sıra uzman  ekibi ile insan sağlığını tehlikeye atmadan servis sağlamaktadır. Ziraat mühendislerimiz kontrolünde hazırlanan ilaçlarımız insan sağlığı üzerinde herhangi bir yan etki yapmamaktadır. İlaçlama şirketimizi arayarak Üsküdar ilçesine veya İstanbul’un diğer ilçe ve semtlerine sizin belirlemiş olduğunuz tarih ve saatte hizmet  talep edebilirsiniz.

Üsküdar‘da Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir