Tesbih Böceği İlaçlama

tesbih-bocegi-ilaclama-bocekhasereilaclama

Tesbih böcekleri her kıtada görülebilen haşere türleri arasında yer almaktadır. Açık alanlarda sıkça görülen tesbih böcekleri, yaz aylarında yeşil alanlarda hızlı bir üreme evresi geçirmektedir. Bu haşere türlerinden kurtulmanın en etkili yolu tesbih böceği ilaçlama uygulamaları ile mümkündür.

Tesbih Böceklerinin Zararları

Çoğu böcek türü gibi gece saatlerinde aktif olarak ortaya çıkan bu böcekler, kendi dışkıları dahil olmak üzere her türlü atıkla ve yiyecekle beslenebilmektedirler. Bu özellikleri çok sayıda mikrop ve bakteri taşımalarına da neden olmaktadır. Tesbih böcekleri evlerimizde bulunan saksı çiçeklerinin arasında görülmektedir. Çiçeklerin yapraklarını ve köklerini yiyen bu böcekler saksı çiçeklerinin kısa süre sonra kurumalarına neden olmaktadır. Aynı zamanda nemli ve rutubetli alanları seven bu böcekler banyo ve mutfaklarda da sıkça görülmektedir.

Farklı renlerde görülen tesbih böcekleri kendilerini korumak için gövdesini katlayarak küçük bir boncuk şeklini alarak bulunduğu alanda hızla yuvarlanmaya başlamaktadır. Tesbih böceği ilaçlama yöntemlerimiz firmamız tarafından profesyonel ekibimiz tarafınca uygulanmaktadır.

7 gün 24 saat haşere ilaçlama hizmeti sağlayan firmamız, tesbih böceği ile mücadelede profesyonel tesbih böceği ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Tesbih böceklerinden kurtulmak için Öz böcek ilaçlama daima yanınızdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir