Sultanbeyli Böcek İlaçlama

Yaşam alanlarında böceklerden kurtulmanız için garantili işlemler yapan firmamızın Sultanbeyli böcek ilaçlama şubesi 7/24 çalışmaktadır. Servislerimiz, günün her saati sizlerden gelen hizmet talebini geri çevirmemektedir.  Yalnızca TSE onaylı ilaçlar kullanarak işlem yapmaktadır.

Sağlığınızı korumak adına haşere ile mücadele etmeli, yaşam alanlarınızı haşerelerin bıraktığı bakterilerden arındırmalısınız. Bu konuda profesyonel olarak hizmet veren Sultanbeyli böcek ilaçlama servislerimize ve uzman personellerimize güvenebilirsiniz.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Firmamız uzun yıllardır sektörde rakiplerine öncülük eden bir firmadır. İşlemlerinin tümünü, uzman personellerle gerçekleştirmektedir. Personellerini, gerekli birçok eğitimden geçirmektedir Verdiği eğitimlerin tümü, İl Sağlık Müdürlüğü tarafından öngörülmüş olan eğitimlerdir. Haşerelerin türlerini, yuva yaptığı alanları iyi bilen personellerimiz, işlemlerini bilinçli olarak uygulamaktadır. Aynı zamanda, yöntemlerimizin tümü de en iyi ekipmanlar eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Bu sayede evlerinizden, iş yerlerinizden böcekler kesin çözümlerle uzaklaştırmaktadır.

Yaşam alanlarınızda uyguladığımız haşere ile mücadele işlemleri sayesinde, haşerelerin bıraktığı bakterilerden kurtulurken sağlığınız tehlikeye girmektedir. Kullandığımız ilaçlar, insan sağlığını riske atmamaktadır.

Amatör Firmalardan Yardım Almanın Zararları

Amatör Sultanbeyli böcek ilaçlama firmalarından alacağınız hizmetler, sağlığınızın tehlikeye girmesine neden olacaktır. Çünkü bu firmaların kullandığı kalitesiz ilaçlar, insanların ileride bir sağlık problemi yaşamalarına neden olacaklardır. Örneğin astım, bronşit ve zatüre gibi hastalıkların yaşanmasına ve çocuklarda ileride bu hastalıkların oluşmasına neden olabilirler.

Sağlığa Zararlı Haşere ve Fareler

Amerikan/ Alman hamam böceği, kakalak, örümcek, kulağakaçan böceği, bit, mite, pire, akrep, sıçan, mayt, tatarcık, tatarcık, eşek arısı, salyangoz, halı böceği,  karafatma, tesbih böceği, karınca, kertenkele, tahtakurdu, gümüş böceği, sivrisinek, sinek, kalorifer böceği, uyuz böceği, güve, yaban arısı, çıyan, tahtakurusu, akar, kene, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, çekirge, kırkayak, yılan.

Sultanbeyli böcek ilaçlama şubemiz tarafından uygulanan fiyatların tümü müşterilerimizi memnun edecek düzeydedir. Böceklerden kurtulmak için başvurduğunuz firmamıza, dilediğiniz her an ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir