Sivrisinek ilaçlaması

sivrisinek-ilaclamasi

 

Sivrisinek ilaçlaması insanlar bulunduğu alanlarda yoğun olarak görülen ve insanlara en çok zarar veren böcek türünün ortadan kaldırılması için yapılan uygulamadır. İnsan sağlığı açısından büyük bir tehdit oluşturan bu haşere türü üzerinde 7/24 hizmet veren sivrisinek ilaçlama servislerimiz sayesinde kontrol sağlamaktayız. Sivrisinek ile mücadele adeta yaz ayları ile eş değer olmuştur. Haşerelerin genel özelliklerini bilerek mücadele verebileceğimiz düşüncesinden hareketle sivrisineklerin özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Bu böcekler şekerli ve proteinli gıdalarla beslenirler.
  • Beslenmelerini, sebze ve meyvelerle gerçekleştirmektedir. Bu yüzden insanların besinlerine ortak olmaktadırlar.
  • İnsanların yiyecekleri ve içecekleri üzerinde gezinerek, gıdalarına mikrop bulaştırmaktadır.
  • Pis alanların ve çöp konteynırlarının etrafında bu böceklere rastlamak mümkündür. Gıda artıkları içerisinde kendilerine besin aramaktadırlar. Buralardaki mikropları besinlerimize bulaştırmaktadır.
  • Bu böceklerin dişileri kan emerek beslenmektedir. Kaşıntı ve kızarıklığa neden olmakta, insanlarda rahatsızlık hissi yaratmaktadır. Aynı zamanda kan yolu ile canlılar arasında hastalık geçişini sağlamaktadır.

Sivrisinek ilaçlaması yaptırarak yaz aylarının tadını çıkarmak istiyorsanız sektörün 1 numaralı ismi olan firmamız telefonlarına çağrı bırakabilirsiniz.

Sivrisineklerin Neden Olduğu Hastalıklar

Sivrisineklerin neden olduğu hastalıklar etki güçlerine göre farklılık gösterir. Her biri insan sağlığını tehdit eden ve önlem alınması şart olan sivrisinek rahatsızlıklarını sıralayacak olursak;

  • Sıtma
  • Fil hastalığı
  • Sarıhumma
  • Batı Nil Hastalığı
  • Paraziter rahatsızlıklar diyebiliriz.

Sağlığınızı korumak ve bu hastalıklara kaşı önlem almak gerekmektedir. Sivrisinek ilaçlama firmaları profesyonel olarak hizmet vermelidir. Çünkü amatör şirketlerin uygulamaları bu böcekler üzerinde kontrol sağlayamamaktadır. Kullandıkları düşük kalitedeki ilaçlar da sağlığınıza zarar vermektedir.

Sivrisinek İlaçlama Yöntemleri

Sivrisinek ilaçlama yöntemlerimizde, uygulanan alana göre ve haşerenin yoğunluğuna göre kokulu ya da kokusuz sıvı yöntemleri tercih etmekteyiz.

Özellikle havaların ısındığı yaz aylarında, yoğun olarak sivrisinek ile mücadele edilmektedir. Sıcak mevsimlerde ve nemli alanlarda yaygın olarak görülen bu böceklere mümkün olan en kısa sürede müdahalede bulunmak gerekmektedir.

Firmamızın Kocaeli, İstanbul ve İzmir’in her ilçesinde bulunan şubeleri ve her semtte bulunan sivrisinek ilaçlama servisleri 7/24 hizmet vermektedir. Tek telefonunuzla, size en yakın olan araçlı servisimizi yönlendirmekte, işlemlerimizi ekonomik fiyatlarda, kapsamlı olarak geçekleştirmekteyiz.

Sivrisinek Nasıl Kan Emiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir