Şile Böcek İlaçlama

Şile böcek ilaçlama şubemiz, haftanın her günü, günün 24 saati ilçe halkına kaliteli hizmet vermektedir. Firmamız, Şile’ye bağlı bulunan Ağva semtinde de ve tüm mahallelerde de kesintisiz hizmetine devam etmektedir.

İlçede Haşere ile Mücadele

İlçede özellikle yaz aylarında haşere ile mücadele eden kişi sayısında, oldukça artış gözlenmektedir.  İlçe nüfusu, tatilcilerden dolayı yaz aylarında artış göstermektedir. Doğal yaşam alanlarında, insanlar daha fazla vakit geçirmektedir. Bu sebeple böcek saldırılarına, bazı böceklerin ısırmasına maruz kalmaktadırlar. Bazı haşere türleri ve parazitler, insan vücudu üzerinde parazitler rahatsızlıklara ve kaşıntılara neden olabilirler. Bazıları ise ısırması sonucunda, insanlara hastalık bulaştırabilir. Bu yüzden, en kısa sürede böceklerden kurtulmak be önlem almak gerekmektedir.

Yaz aylarında, haşere ile mücadele işlemlerinin artış göstermesinin bir diğer sebebi de, böceklerin nemli alanlarda yuva yapmasıdır. Ancak bütün haşere türlerinin, üreme dönemleri bir değildir. Bu sebeple, haşerelere ve farelere karşı önlem almak gerekmektedir. Şile böcek ilaçlama servislerimizden, yılın her günü kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Servislerimizin Yaz Kış İlaçladığı Haşere ve Fare Türleri

Amerikan/ Alman hamam böceği, karınca, pire, sivrisinek, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, tahtakurdu, mayt, mite, akrep, tatarcık, çıyan, eşek arısı, kakalak, sinek, salyangoz, tesbih böceği, kertenkele, halı böceği,  yaban arısı, kulağakaçan böceği, örümcek, tahtakurusu, uyuz böceği, gümüş böceği, akar, kalorifer böceği, güve, kene, bit, karafatma, çekirge, kırkayak, sıçan, yılan.

Periyodik İlaçlama Hangi Alanlarda Yapılır?

Periyodik ilaçlama gıda sektöründe ve büyük otellerde yapılası gereken bir işlemdir. İlçede birçok otel ve pansiyon bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında, ilçe geliri bu alanlar sayesinde gelişmektedir. Otel, pansiyon gibi alanlar, içerisinde birçok insan, birçok artık madde barındırdığı için böceklere besin ve yuva alanları yaratmaktadır. İşletme sahiplerin, halk sağlığını korumak, müşteri kaybı ve maddi kayıp yaşamamak için yılın belli dönemlerinde periyodik uygulama yapması gerekmektedir.

Şile böcek ilaçlama servislerimiz, insan kaliteli yöntemleri ile insan sağlığını koruduğu gibi işleme koyduğu düşük fiyatları ile de halkımızı memnun etmektedir.  

Şile‘de Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir