Sarıyer Böcek İlaçlama

Bulaşıcı hastalıkların geçişini kolaylaştıran böceklerden mümkün olan en kısa sürede kurtulmak gerekmektedir. Sarıyer böcek ilaçlama servislerimizde, bu zararlı canlılara karşı gerekli müdahaleleri yaparak, yaşam alanlarını güvenilir hale getirmektedir.

Amatör Firmalar Sağlığınıza Zarar Verir

Amatör firmaların yaptığı uygulamalar, sağlığınıza zarar verebilir. Sağlığınızı tehlikeye atmamak adına  uzman kurumlarla çalışın. Hizmet almadan önce piyasaya araştırması yapmalısınız. Bir firmamın uzman olup olmadığını anlamak için, öncelikle yasal olup olmadığını kontrol edin.  Daha sonra da firmaların referanslarını kontrol edin. Sağlam referans verebilecek, hizmet verirken size belgelerini gösterebilecek firmalardan yardım almaya dikkat edin.

Böceklerden kurtulacağım derken, sağlığınızdan olmayın. Çünkü merdiven altı iş yapan firmalar, yaşam alanlarınızda bulunan tüm böcekler üzerinde etki sağlayamazlar. Ancak görünürde olan haşereler üzerinde etki sağlayabilirler. Ancak asıl yoğunluk, yuvalarda bulunan yumurtalar tarafından oluşturulmaktadır. Yumurtalar üzerinde etki sağlanamazsa, haşere ilaçlama işleminin yapılmasının hiçbir anlamı yoktur. Amatör firmaların kullandığı ilaçlar da, yumurtalar üzerinde etki sağlayabilecek yeterlilikte değildir. Ayrıca bu ilaçlar, içerisinde kanserojen madde bulundurdukları için insan ve çevre sağlığını olumsuz olarak etkilemektedir. İleriye yönelik kalıtsal hastalıkların oluşmasına neden olabilmektedir.

Sarıyer böcek ilaçlama şubemizde, en kaliteli hammaddelerden oluşan ilaçlarla işlem yapılmaktadır. İşlemlerimiz, kokulu, sıvı, jel, katı, kokusuz ilaçlarla birçok alanda, en küçük ve en dar alanlarda bile etki sağlamaktadır.

%100 garantili vererek, bit, kırkayak, tatarcık, mite, örümcek, pire, güve, çıyan, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, uyuz böceği, sivrisinek, akar, Amerikan/ Alman hamam böceği, sıçan, sinek, kulağakaçan böceği, mayt, kalorifer böceği, tesbih böceği, kertenkele, gümüş böceği, kene, eşek arısı, akrep, yılan, karınca, tahtakurusu, kakalak, hamam böceği, çekirge, yaban arısı, halı böceği,  salyangoz,  tahtakurdu, karafatmayı açık ve kapalı yaşam alanlarından uzaklaştırıyoruz.

Hizmet Alanları

  • Emirgan
  • Bahçeköy
  • Büyükdere
  • İstinye
  • Rumelihisarı
  • Tarabya
  • Yeniköy

Ekonomik koşullarda hizmet veren Sarıyer böcek ilaçlama şubemizde dilediğiniz her an randevu talep edebilir, müşteri temsilcilerimize de haşereler ile ilgili her konuda danışabilirsiniz.

 

Sarıyer‘de Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir