Facebook Google+ Youtube Twitter İnstagram

MENÜ

Pire Alerjisi

Pire Alerjisi

Pire, ergin hale geldikten sonra, insan ve memeli hayvanlardan kan emerek beslenir. Ağzında bulunan hortum ile kan emeceği deriyi delen pire, bu esnada ağzından salya akıtır. Pirenin ağzından akan bu salya, pire alerjisine neden olur.

Pire alerjisi, kişilerin alerjik durumuna göre ortaya çıkar. Şiddetli kaşıntı, kızarıklık ve şişlik ile kendini gösteren pire alerjisi, üstünde minik bir delik bulunur.

Alerjik bünyeli kişilerde daha sık karşılaşılan pire alerjisi, evinizde bulunan evcil hayvanlardan da geçmektedir.Pire alerjisi ile karşılaştığınızda, evinizde bulunan evcil hayvanlarınızı veteriner hekim kontrolünde pirelerden arındırmanız, her gün düzenli olarak halılarınızı ve koltuklarınızı elektrik süpürgesi ile süpürmeli, evinizi ilaçlama şirketleri tarafından ilaçlatmalısınız. Doktor tavsiyesinde kullanacağını ilaçlar ile pire alerjisinden kurtulabilirsiniz.

Pirelerden kurtulmak için ilaçlama şirketimizi istediğiniz gün ve saatte arayabilir, garantili şekilde pire ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

 

Bu Yazıyı Paylaşın

Benzer Yazılar

Böcek ilaçlamanın önemi
İstanbul’da en iyi böcek ilaçlama şirketi
Böcek ilaçlamadan sonra apartman temizliği nasıl yapılmalı?

Bir Yanıt Bırak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir