Facebook Google+ Youtube Twitter İnstagram

MENÜ

Örümcek İlaçlama

Örümcek İlaçlama

Birçok alanda gördüğümüz örümcek, değişik boylara ve farlı türlere sahiptir. Örümceklerin bazı türleri zehir taşımazken bazı türleri ölümcül zehir taşımaktadır. Örümcek ilaçlama uygulamaları profesyonel kişiler tarafınca uygulanmalıdır. Sıcak iklimi seven örümcekler, dünya üzerinde 70000 türe sahiptir. Bu canlılar besin ihtiyaçlarını sinek, böcek, kuş, balık, tavuk gibi havyan grupları ile giderirler.

Örümcek zehri çok kuvvetlidir. Örümcek zehrine maruz kalan canlının iç organları erimeye başlar. Yumurta bırakan örümcekler yumurtlama döneminde 350-400 adet yavru bırakırlar. Ev ortamına yerleşen örümcek buldukları köşe kısımlara ağlarını örerler. Bu böcekleri kurdukları ağlar üzerinden takip etmek gerekir. Örümcek ilaçlama uygulamaları örümceklerin çoğalmasına fırsat vermeyen önemli bir uygulamadır.

Örümcek İlaçlama Yöntemleri

Firmamız örümcek ilaçlaması yaparken sıvı ilaçlama yöntemini kullanmaktadır. Kokulu ve kokusuz olarak uygulanan sıvı ilaçlama yöntemi uzman ilaçlama ekiplerimiz tarafınca belirlenerek uygulanmaktadır. Örümceklerden kurtulmak için firmamıza gün boyu ulaşarak randevu talebinde bulunabilir veya bilgi alabilirsiniz.

 En Çok İlaçlama Yapılan Örümcek Türleri

  • Karadul örümceği
  • Zıplayan örümcek
  • Evcil örümcek
  • Tarantula

Örümcek ilaçlama firmaları arasında örümcek ve tüm haşere türlerine karşı garantili ve ekonomik hizmet veren firmamıza gün boyu ulaşarak hizmet talep edebilirsiniz.

Örümce türlerinden kurtulmak firmamız ile çok kolay olacaktır. Uzman ekiplerimiz ilaçlama uygulamalarını gerçekleştirdiği alanları koruyarak sizleri haşere türlerinden en kısa süre içerisinde kurtaracaktır.

Bu Yazıyı Paylaşın

Benzer Yazılar

Böcek ilaçlamanın önemi
İstanbul’da en iyi böcek ilaçlama şirketi
Böcek ilaçlamadan sonra apartman temizliği nasıl yapılmalı?

Bir Yanıt Bırak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir