Kene İlaçlama

Şirketimiz, inanların derisi ile beslenen zararlı parazitler olan kene ile mücadele etmektedir. Kene ilaçlama uygulamalarını ekonomik koşullarda uygulayan firmamız, insan ve çevre sağlığını korumaktadır. Açık ve kapalı tüm alanlarda uyguladığımız garantili ilaçlama yöntemleri ile yaşama alanlarınızda kalıcı sonuçlar sağlamaktayız. Kene vakalarının ülkemizde son yıllarda artmasıyla beraber vatandaşlarımızda büyük bir korku yayıldı. Kenelerin bulunduğu alanlarda profesyonel kene ilaçlama uygulaması yapan firmamıza günün her saati ulaşabilirsiniz. İndirimli kene ilaçlama fiyatları ile kısa sürede etki göreceğiniz ücretlendirmelerimiz;

 • Kenenin çeşidi ve sayısına
 • Yaşadığınız yerin büyüklüğüne
 • Hizmet sırasında kullanılan kene ilacına göre değişkenlik gösterir.

Geçmiş zamanlarda kene ısırması sonucu çok sayıda kişi hayatını kaybetmiştir. Bu nedenle kenelere karşı ilaçlama uygulaması yaptırmak son derece önemlidir.

Kenelerden Nasıl Korunuruz?

Kenelerden nasıl korunuruz? Bireysel yöntemlerle deri altında bulunan keneyi çıkarmak çok tehlikelidir. Derinize yapışan keneyi gördüğünüz takdirde vakit kaybetmeden bir sağlık kuruluşuna gitmelisiniz. Kene ısırması sonucu;

 • İnsanlara Kanamalı Kırım Kongo hastalığı buluşmaktadır. Bu canlılar yumurtlayarak ürerler.
 • Yumurtadan çıkan keneler üç bacaklıdır. Ergin hale gelen keneler sekiz bacağa sahip olurlar.
 • Keneler çoğunlukla yeşil alanlarda bulunan çiçek, ağaç ve ot aralarında yaşarlar. Hayvan ve insanların üzerine sıçrayan keneler kan emerek beslenen canlılardır.
 • Bu zararlı canlılar kendi ağırlıklarından fazlaca kan emme özelliğine sahiptirler. Kene kan emme esnasında, üzerinde bulunduğu canlının deri altına yapışır.

Yaşam alanlarınızda yaptıracağınız kene ilaçlama uygulaması, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi hastalığına karşı önlem olacaktır. Kene görülen mekânları bu tarz problemlerle karşı karşıya kalamamak için mutlaka profesyonel destek alarak kenelere karşı ilaçlatmalısınız. Kene ile mücadele edebilmek için firmamızdan yardım alabilir, garantili kene ilaçlama yöntemlerimizden, uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlama yöntemleri şirketlerin çalışmaları sonucunda elde ettiği uygulamalardır. Keneler üzerinde uyguladığımız işlemler, parazitlerin yoğunluğuna göre farklılık göstermektedir. Alanında uzman personellerimiz, uygulama yapılacak alanın genişliğine göre ilaçların dozunu ayarlamaktadır.

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama

Kene ilaçlama servisi, kesintisiz, hızlı ve güvenilir hizmeti ayağınıza getirmektedir. İlaçlama elemanlarımızın Sağlık Bakanlığı onaylı kene ilaçları ile verdiği hizmetlerimizden 7/24 faydalanabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir