Kartal Böcek İlaçlama

Kartal böcek ilaçlama şubemizde uygulanan fiyatlar, ilçe halkının memnuniyetini sağlayacak boyuttadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, bir telefonunuz kadar uzağınızdadır. Müşteri temsilcilerimize ulaşmanız durumunda, size en yakın olan servisimiz yönlendirilecektir. Şubemiz, ilçede bulunan bütün semtlere ve mahallelere kesintisiz hizmet olanağı sunmaktadır.

7/24 Kesintisiz Hizmet Verilen Semtler

• Esentepe
• Orhantepe
• Atalar
• Soğancık
• Yakacık
• Uğurmumcu
• Topselvi
Yüksek kalite standartlarında uygulanan hizmetlerimiz, yaşam alanlarınızda kalıcı ve kesin sonuçlar sağlamaktadır. Kartal ilçesi, haşere ve fare yoğunluğunun fazla olduğu İstanbul ilçelerinden biridir. Nedeni ise, haşere ve farelerin nemli alanlarda yuva yapmalarıdır. Coğrafi konumu ve hava şartlarından dolayı, ilçe de haşere ve kemirgenlere ev sahipliği yapmaktadır. Bu durumda, Kartal böcek ilaçlama firmalarına duyulan rağbette artış gözükmektedir.

Bunun için piyasada iyi bir araştırma yapılmalı ve ondan sonra hizmet alınmalıdır.

Haşerelerin Yaşam Alanları

Haşereler ve fareler açık ve kapalı alanlarda yaşayabilirler. Yuvalarını genellikle doğala alanlarda kurarlar. Besinlerini doğal alanlardan sağlarlar. Gıda artıkları ve yeşilliklerle beslenebilirler. Ancak bazı durumlarda, kapalı mekanlara da geçiş sağlamaktadırlar. Bu alanlarda besin bulurlarsa, yuvalarını yapar ve üremelerini gerçekleştirirler. Kapalı mekanlarda, kuytu, köşe alanlarda, duvar ve parke aralıklarında, depolarda, çatılarda yuva yapabilirler.

Halk Sağlığı için Garantili Hizmetler

Yaşam alanlarında bulunan böceklerden kurtulmak, sağlığınızı korumak için gerçekleştireceğiniz bir eylemdir. Halk sağlığını korumak için uygulanan işlemler, etkili ilaçlarla uygulanmalıdır. Firmamız, sıvı, jel, katı, kokusuz ve kokulu, insektisit, rodentisit ilaçlarla bütün alanlarda başarılı uygulamalar yapmaktadır.

Kontrol Altına Alınan Zararlı Canlılar

Mayt, tatarcık, tatarcık, eşek arısı, tahtakurusu, karınca, salyangoz, gümüş böceği, kertenkele, akar, tahtakurdu, kalorifer böceği, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, mite Amerikan/ Alman hamam böceği halı böceği, güve, yaban arısı, çıyan, kene, bit, kakalak, örümcek, uyuz böceği, , karafatma, çekirge, akrep, sivrisinek, kulağakaçan böceği, pire, tesbih böceği, sinek, kırkayak, sıçan, yılan.
Kartal böcek ilaçlama hizmetlerimiz zararlı canlıların tümünü yaşam alanlarınızdan uzaklaştırmaktadır. Müşteri temsilcilerimizden garantili yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kartal‘da Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir