Kara Fatma İlaçlama

Karafatma böceklerinin görüldüğü alanlar en kısa süre içerisinde bu böcek türlerinden arındırılarak dezenfekte edilmelidir. Bakteri üreyen alanlarda gezinerek her tür atıkla beslenen karafatma mikrop saçan böcektir. İnsanların sağlık problemleri yaşamalarına neden olan bakteri ve mikroplar yeteri kadar dezenfekte dilmediği takdirde sürekli sağlık problemlerinin yaşanmasına sebep olacaktır. Karafatma ilaçlama uygulamaları olası tüm zararları engelleyecektir.

Karafatma Böceklerinin Zararları

Oryantal hamam böceği, kara böcek, hamam böceği gibi isimleriyle de bilinen karafatma, gıda maddelerinin bulunduğu mekanlarda gezinmeyi çok sever. Gıda maddelerinin üzerine bıraktığı salgı ve dışkılar yoluyla verem, dizanteri, gıda zehirlenmeleri, tifüs, hepatit gibi hastalıkların yaşanmasına neden olmaktadır. İnsanların bulunduğu tüm alanlarda yaşayabilen bu böcekler en çok banyo, mutfak, tuvalet gibi alanlarda görülmektedir. Karafatma ilaçlaması bu gibi alanlara karafatma böceklerinin yuva yapma ihtimali göz önünde bulundurularak detaylı bir biçimde uygulanmalıdır. Profesyonelce uygulanmayan böcek ilaçlama uygulamaları nedeniyle bu canlıların etrafa bırakmış olduğu yumurtalar kısa süre içerisinde açılarak yüzlerce karafatma böceği ile karşılaşmanıza neden olacaktır.

Öz böcek ilaçlama, uygulamış olduğu yöntemler sayesinde karafatma böceklerinin yuva oluşturduğu tüm bölgelere kolayca ulaşarak ilaçlama uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Jel ilaçlama uygulaması sayesinde siz ilaçlama uygulanacak alanda günlük işlerinize devam ederken personellerimiz ilaçlama işlemlerini başarı ile gerçekleştirmektedir. Bu İlaçlama yöntemi öncesi ve sonrasında her hangi bir hazırlık veya temizlik yapmanızı gerektirmez. Karafatma böceklerinin bulunabileceği alana özel cihazlar yardımıyla küçük damlalar halinde enjekte edilen jel ilaçlar kokusuz ve zararsızdır. Karafatma ilaçlama uygulamalarında kullanmakta olduğumuz ilaçlaların tümü Dünya Sağlık Örgütü tarafınca onaylıdır.

Karafatma böceğinden kurtulmak için 7 gün 24 saat karafatma ilaçlama servisi sunan firmamız, çok sayıda şubesi ile hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Müşteri temsilcilerimize gün boyu ulaşarak detaylı bilgi ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir