Jel İlaçlama

İlaçlama yöntemlerinden biri olan jel ilaçlama hiç bir hazırlık gerekmeksizin uygulama yapılabilecek yöntemler arasındadır. Sıvı ilaçlama yapıldığı takdirde ilaçlama öncesinde ve sonrasında yapılması gereken işlemler bulunmakta bir hazırlık yapılması gerekmektedir. Ancak mekanda jel ilaçlama uygulaması yapılacağı zaman herhangi bir hazırlığa gerek bulunmamakta ayrıca alanı terk etmek gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Etki Sağladığı Haşere Türleri

Jel ilaçlama sadece hamam böceği türleri için geçerli olan bir ilaçtır. Başka hiç bir haşere türü için kullanılamaz. Özellikle hamam böceği, kalorifer böceği, alman hamam böceği, amerikan hamam böceği, oryantel hamam böceği, kakalak gibi haşereler için kullanılan jel ilaçlama mekanın belli bölgelerine noktalama şeklinde uygulanır.

Uygulama Alanları 

Her alana uygulanabilir. Özellikle mutfak ve banyolarda sık görülen bu haşereler için bir yemek olarak görülen jel ilaçlama haşerenin bunu yemesi sonucu ölüm ile sonuçlanır.

Banyo ve mutfakta buzdolabı, çamaşır makinası ve bulaşık makinası arkalarına, pencere ve kapı pervazlarına, lavoba altlarında gider borularının üzerlerine, mutfak dolaplarının içinde bulunan menteşelere, kalorifer aralarına şırınga yardımı ile noktalar halinde sürülür. Hamam böceği ilacın kokusunu alır ve bu bölgelere yönelerek ilacı yer daha sonra yuvasına gider ve ölür. Haşereler birbirlerinin ölüleri ile beslendikleri için toplu olarak ölüm gerçekleşmiş olur.

Ancak alanda bulunan hamam böceği çok yoğun ise öncelikli olarak sıvı ilaçlama yapılması gerekmektedir. Böyle bir durumda jel ilaç hamam böcekleri tarafından yiyerek bitirilebilir.

Şirketimiz yıllardır verdiği  servisler ile sizlere açık yada kapalı alan fark etmeksizin her bölgede hizmet vermektedir.  Her bölgede uygun fiyatlarla işlem yapmaktayız.

Uygulanacak Profesyonel Yöntemler

jel-hasere-ilaci

Haşere grubu ve haşere türleri için uygulanan yöntemlerden birisi de Jel ilaçlama adını verdiğimiz çözüm odaklı, tesirli ilaçlama yöntemidir. Jel ilaçlama daha çok hamamböcekleri ve sürüngen türleri için kullanılmaktadır.

Jel ilaçlama; özellikle tesisat boruları, kaloriferler, petekler, mutfak tezgahı, menteşelerin arası, banyo, tuvalet vb. uygulama alanlarında tercih edilmektedir. Tercih edilmesindeki en büyük neden gerçekten çok kaliteli, güvenli, hedef odaklı ve %100 garantili olması durumudur. Ancak piyasada jel ilaçlama yöntemleri ile ilgili olarak satışa sunulan onlarca sahte, korsan ürün bulunmaktadır. Ekonomik ve çok ucuz rakamlara satılan bu ilaçların kesinlikle tercih edilmemesi gerekmektedir. Bugün web ve diğer iletişim kanalları üzerinden lisanssız, bandrolsüz, sahte ilaçları satın alıp evde amatörce uygulamaya koyanların hepsi ciddi zararlara uğramışlardır. Hastanelerin acil servisleri zehirlenen insanlarla dolup taşmaktadır. Ucuza jel ilaç alıyım derken hem sağlığınızdan hem de cebinizdeki paradan sakın olmayın.

Hizmet Alanlarımız

Şirketimizin Ana merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Bunun dışında İzmir ve Kocaeli’de de 2 merkezimiz bulunmaktadır.  İstanbul’da her ilçede şubemiz ve her semtte ilaçlama servisimiz bulunmaktadır. İzmir ve Kocaelin’de de her noktaya ulaşabiliyoruz.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Alanlar

Ev ve İş yerleri, otel, pansiyon, lokanta, pastane, mağaza, dükkan, hastane, yurt, okul, dershane, sosyal tesis, spor salonu, güzellik salonu, müze, kültür sanat merkezi, havaalanı, uçak, otobüs, otobüs terminali, otopark, konferans salonu, sinema salonu, gemi, yat, tekne, villa, yazlık, fabrika, şantiye, düğün salonu, avm, iş merkezi, ardiye, ambar, müştemilat, kafe, çay bahçesi, tarla, arazi, arsa, park ve bahçe alanları, bina, bodrum, depo ve daha pek çok alanlarda hizmet vermekteyiz.

7/24 Hizmet, Ekonomik Fiyat, Garantili İlaçlama

 

Jel ilaçlarımız, TSE tescil damgasına sahiptir. 7/24 hizmet veren firmamız kaliteli, temiz, güvenli ve garantili ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Leke ve iz yapmayan ilaçlarımız, yaşam alanlarınıza yepyeni bir soluk getirmektedir. İlaçlama Yapmaya karar verdiğiniz an itibari ile müşteri temsilcimizi arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızın modern yöntemleri sayesinde haşerelerden kolayca kurtulmanız mümkündür.

Haşereler İçin Jel İlacı

Haşerelerden kurtulmak için gerçekleştirilen farklı haşere ilaçlama teknikleri vardır. Bunlar alanların büyüklüğüne, durumuna, haşere ve böceklerin türlerine göre değişmektedir. Çünkü uygulamalar ve uygulamalarda kullanılan ilaçların etkisi her haşere için ayrı olabilir. Bazılarında bağışıklık ve direnç kazandıran ilaçlar, diğer haşereleri yok etmek için oldukça uygun olabilmektedir. Bunların doğru tespitini yapacak olan kuruluşlar haşere ilaçlama şirketleri olmaktadır.

Sorunları ile çok sık karşılaşılan hamam böcekleri, karafatma, kalorifer böcekleri, alman hama böcekleri gibi türler jel haşere ilacı ile yok edilir. Zira bu haşerelere etki edebilen tek ilaç jeldir ve oldukça kolay uygulanması tercih edilmesindeki en büyük etkendir. İnsan gıdaları ile beslenen ve bunun için gıdaların fazla bulunduğu ev, iş yerleri yemekhaneleri gibi yerlerde görülen bu haşerelerden kurtulmak için haşere ilaçlama uygulamasının doğru şekilde yapılması şarttır. Çünkü bu yerlerdeki gıdalara ilaçların temas etmemesi gerekir. İnsanların daha sonra ilaçların temas ettiği eşyaları kullanmaları ya da yiyecekleri tüketmeleri sağlık sorunlarına neden olabildiğinden bu yerlere en uygun haşere ilaçlama yöntemi jel haşere ilacı kullanılarak gerçekleştirilen jel ilaçlama yöntemidir.

Haşere ve böceklerden kurtulmak için uygulanan jel haşere ilaçlama, kuytu köşe yerlere şırınga ve silikon tabanca ile ilaçların ufak parçalar halinde bırakılması ile gerçekleşmektedir. İlaçların kokusuna gelerek, bu ilaçları yiyen haşereler kısa süre sonra yuvalarına giderek ölürler. Her şekilde besin ihtiyaçlarını karşılayabilen hamam böcekleri ve türleri de bu ölen haşereleri yerler. Döngü bu şekilde devam ettiğinden tüm haşere sorunlarına son verilmiş olunur. Jel haşere ilacı kokusuz olduğundan insanlara ve çevreye zararı olmayan bir ilaçtır. Oldukça kolay uygulanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir