Facebook Google+ Youtube Twitter İnstagram

MENÜ

İşyeri İlaçlama

İşyeri İlaçlama

İşyeri ilaçlama düzenli periyotlarda yapılması gereken bir uygulamadır. Çünkü haşereler işyerleri için en büyük problemdir. Kalabalık insan gruplarının bir arada olduğu ve bazı metaryallerin bir arada bulunduğu işyeri ilaçlama işleminin şart olduğu mekanların başında gelir. Firmamız tarafından gerçekleştirilen işlemler sayesinde işyeri ilaçlama işlemlerini güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız ekonomik koşullarda işyeri ilaçlama işlemi yapmaktadır. İnsanların işyerlerinde evlerinden daha çok vakit geçirirler. Bu yüzden çalışma alanlarında bulunan zararlı canlıların tümü insanları doğrudan etkilemektedir. Etrafta gezinen haşereler ve fareler insanları huzursuz etmekte ve iş gücünü düşürmektedir. İşyeri ilaçlamanın önemi burada bir kez daha ortaya çıkmaktadır. Firmamız etkili yöntemler kullanmaktadır. Etkili yöntemlerimiz tüm alanlarında %100 garanti sağlamaktadır.

İlaçlama Yöntemlerimiz

En iyi ekipmanlarla uyguladığımız kokulu yöntemlerimiz, son dönemde insanlar tarafından çok tercih edilmektedir. Çünkü uygulama yapılırken alanı boşaltmaya gerek kalmamaktadır. İşyerlerinde mesaiyi bitirmeden uygulama yapılmaktadır. Bu sayede çalışma gücünde düşüş yaşanmamaktadır. Uygulamalarımız zararlı canlıların tümü üzerinde etki sağlamaktadır. Ancak bazı haşere türlerinin kontrol altına alınması çok zordur. Kokulu yöntemlerimiz ile zor olan haşere grupları üzerinde de etki sağlayabilmekteyiz. Sıvı ve jel ürünlerin hangisinin kullanılacağına, böcek türlerine göre karar vermekteyiz. Uzman kadromuz buna karar vereceklerdir. İnsanların vaktinin çoğunu geçirdiği çalışma alanlarında, haşere gruplarının tümü bulunabilmektedir. Firmamızda kullanılan böcek ilaçlama yöntemleri başlıklar altında toplanacak olursa;

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Fare istasyonları diyebiliriz.

Firmamızın uzun yıllar deneyime sahip olduğu böcek ilaçlama operasyonlarından sizler de faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey firmamıza çağrı bırakmaktır.

Haşereler Nerede Bulunur?

Haşereler nerede bulunur? Aslında insanın ve hayatın olduğu her yerde… Haşerelerin bulunduğu yerlerde önlem alındığında tedbir almak çok daha kolay olacaktır. Böcek ilaçlama faaliyetlerinde yardımcınız olacak haşerelerin bulunduğu yerlere bakacak olursak;

  • Haşereler genellikle nemli alanlarda bulunmaktadır.
  • Rutubetli alanlarda kendilerine yuva yapmaktadırlar. Kuytu köşe alanların hepsinde kendilerine yuva yapabilirler.
  • Tuvaletlerde ve mutfaklarda karşımıza çıkarlar. Böceklerden kurtulmak için uzman kurumlardan yardım alınmalıdır.

Şirketimizden 7/24 hizmet almanız mümkündür. Bu sayede işe ara vermeden, hiçbir maddi h-kayıp yaşamadan böceklerden kurtulabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaşın

Benzer Yazılar

Ev İlaçlama Nasıl Yapılır? 
Bahçe İlaçlama, Haşere ile Mücadele
Fumigasyon İlaçlama Yöntemi

Bir Yanıt Bırak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir