İstanbul Böcek İlaçlama

İstanbul Böcek İlaçlama

Evlerimizin istenmeyen misafirleri olan böcekler, uzun yıllardır yaşam alanlarımızda karşımıza çıkmaktadırlar. Kendi imkanlarımız ile yaptığımız ilaçlamalar istenmeyen misafirler için çokta etkili olamamaktadırlar. Profesyonel olarak yapılan ilaçlamalar ile bu misafirlerden kurtulmak mümkündür.

Sağlık Açısından İlaçlamanın Önemi

Ev ve iş yerlerimizde karşımıza çıkan böcek ve haşerelerin bazı çeşitleri zehirli olmaları sebebi ile sağlığımızı tehdit etmektedirler. Özellikle küçük çocuklarda daha fazla zararlı etkiye sahip olabilmektedirler. Bunun yanı sıra böcek ve haşerelerin bazı mikrop ve virüsleri taşıma özelliği de bulunmaktadır. Mikrop ve virüsler insan sağlığını tehdit eden başlıca unsurlar arasındadır. Bulaşıcı özellikleri olduğu için evde bir kişiye dahi bulaşsa yayılma sorunu ortaya çıkabilmektedir.

Böcek ve Haşerelerden Korunma Yolları

Böcek ve haşerelerin daha çok köy ve kır yaşamında görüldüğü düşünülse de, şehirlerde de sıkça karşımıza çıkmaktadırlar. Şehirlerde yaşayan insanlar için böcek ilaçlama hizmetleri bulunmaktadır. Ülkemizin en büyük şehri olan İstanbul’da bu davetsiz misafirler için İstanbul Böcek İlaçlama size yardım etmeye her zaman hazırdır.

Doğru İlaçlama Yolları ve İlaçlama Uygulaması

İlaçlamanın doğru ve güvenilir olması hem sağlığınız açısından hem de böceklerden kurtulma için gereklidir. Yapılacak yanlış bir uygulama size böceklerden kurtulma şansı sağlamaz. İşte tam da bu noktada profesyonel ekipleri ile İstanbul Böcek İlaçlama sizin için doğru bir seçim olacaktır.

Her haşere ve böcek türünün ayrı ilaçlama yöntemleri bulunmaktadır. Profesyonel ekiplerimiz sizin sorununuz için en doğru ilaç türünü seçip uygulayacaktır. Ekiplerimiz ilaçlama için tüm gerekli eğitimleri almış ve bilinçli olarak uygulamada bulunacaklardır.

Tabi bu işin müşterilerimiz için önemli bir kısmı da ekonomik boyutudur.  Bu konuda müşterilerimize her zaman en uygun fiyatı vermekteyiz. İlaçlama işleminden memnun kalacak olan müşterilerimiz fiyat olarak da bu işlemden memnun kalacağının garantisini vermekteyiz.

Hizmetlerimiz

İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezimiz 7/24 size destek vermek amacıyla hizmetinizdedir. Merak ettikleriniz, aklınıza takılan soruları sormak  için dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. İstanbul Böcek İlaçlama sizin için en doğru hizmeti ayağınıza getirmeye hazırdır.

Şile Böcek İlaçlama

Şile Böcek İlaçlama

Şile böcek ilaçlama şubemiz, haftanın her günü, günün 24 saati ilçe halkına kaliteli hizmet vermektedir. Firmamız, Şile’ye bağlı bulunan Ağva semtinde de ve tüm mahallelerde de kesintisiz hizmetine devam etmektedir.

İlçede Haşere ile Mücadele

İlçede özellikle yaz aylarında haşere ile mücadele eden kişi sayısında, oldukça artış gözlenmektedir.  İlçe nüfusu, tatilcilerden dolayı yaz aylarında artış göstermektedir. Doğal yaşam alanlarında, insanlar daha fazla vakit geçirmektedir. Bu sebeple böcek saldırılarına, bazı böceklerin ısırmasına maruz kalmaktadırlar. Bazı haşere türleri ve parazitler, insan vücudu üzerinde parazitler rahatsızlıklara ve kaşıntılara neden olabilirler. Bazıları ise ısırması sonucunda, insanlara hastalık bulaştırabilir. Bu yüzden, en kısa sürede böceklerden kurtulmak be önlem almak gerekmektedir.

Yaz aylarında, haşere ile mücadele işlemlerinin artış göstermesinin bir diğer sebebi de, böceklerin nemli alanlarda yuva yapmasıdır. Ancak bütün haşere türlerinin, üreme dönemleri bir değildir. Bu sebeple, haşerelere ve farelere karşı önlem almak gerekmektedir. Şile böcek ilaçlama servislerimizden, yılın her günü kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Servislerimizin Yaz Kış İlaçladığı Haşere ve Fare Türleri

Amerikan/ Alman hamam böceği, karınca, pire, sivrisinek, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, tahtakurdu, mayt, mite, akrep, tatarcık, çıyan, eşek arısı, kakalak, sinek, salyangoz, tesbih böceği, kertenkele, halı böceği,  yaban arısı, kulağakaçan böceği, örümcek, tahtakurusu, uyuz böceği, gümüş böceği, akar, kalorifer böceği, güve, kene, bit, karafatma, çekirge, kırkayak, sıçan, yılan.

Periyodik İlaçlama Hangi Alanlarda Yapılır?

Periyodik ilaçlama gıda sektöründe ve büyük otellerde yapılası gereken bir işlemdir. İlçede birçok otel ve pansiyon bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında, ilçe geliri bu alanlar sayesinde gelişmektedir. Otel, pansiyon gibi alanlar, içerisinde birçok insan, birçok artık madde barındırdığı için böceklere besin ve yuva alanları yaratmaktadır. İşletme sahiplerin, halk sağlığını korumak, müşteri kaybı ve maddi kayıp yaşamamak için yılın belli dönemlerinde periyodik uygulama yapması gerekmektedir.

Şile böcek ilaçlama servislerimiz, insan kaliteli yöntemleri ile insan sağlığını koruduğu gibi işleme koyduğu düşük fiyatları ile de halkımızı memnun etmektedir.  

Şile‘de Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

Tuzla Böcek İlaçlama

Tuzla Böcek İlaçlama

Yaşam alanlarına taşıdığı bakteriler yüzünden, insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen böceklerden en kısa sürede kurtulmak gerekmektedir. Tuzla böcek ilaçlama hizmetlerimiz de bu sebeple 7/24 devam etmektedir. Kısa sürede üreme ve yaşam alanlarını istila etme özelliğine sahip olan böceklere karşı en kısa sürede önlem almak gerekir. Aksi takdirde, işlem yapmak daha da zorlaşacak, bu süre zarfında sağlığınız tehlikeye girecektir.

 Böceklerden Kurtulmak için Ne Yapmalı?

Bulunduğunuz alanda herhangi bir haşere türü ile karşılaşmanız durumunda, yapmanız gereken eylem, sektörde bulunan Tuzla böcek ilaçlama firmalarını araştırmak olmalıdır. Araştırma yaptıktan, firmaların yasal olup olmadığına, referanslarına dikkat ettikten sonra profesyonel olarak hizmet verdiğine inandığınız firmalardan yardım alabilirsiniz. Bu konuda firmamıza güvenebilirsiniz.

Yaşam alanlarınızda firmamızın garantili yöntemlerle gerçekleştirdiği, haşere ilaçlama hizmeti aldıktan sonra dikkat etmeniz gereken bazı konular bulunmaktadır. Alanında uzman, eğitimli elemanlarımız işlem sonrasında sizleri bu konuda bilgilendireceklerdir. Dilerseniz, müşteri temsilcilerimizden de gerekli bütün bilgileri, günün her saati alabilirsiniz.

Hizmet aldıktan sonra, böceklerden kurtulmak, bir daha karşılaşmamak için evinizde hijyen özen göstermelisiniz. Açıkta yemek, ortalıkta yemek kırıntısı bırakmamalısınız. Evinizde evcil hayvanınız var ise periyodik olarak veteriner kontrolünden geçirmelisiniz.

Yaşam Alanlarında Görülebilecek Haşere ve Fare Türleri

Defne ilaçlama olarak bütün hamam böceği türleri, çıyan, karınca,fare,yılan, tespih böceği, tahta kurusu, sivrisinek, bit,güve,kene, pire,kırkayak,kertenkele, arı,kalorifer böceği, kakalak, yaban arısı,akrep, gibi baş etmekte zorlandığınız bütün haşereler ile mücadele edecek ekipmana sahibiz.

Hizmetlerimiz, bu haşere ve fare türlerinin tümünü kapsamaktadır. Servislerimiz etkili ilaçlarla, fare ilaçlama hizmeti de vermektedir.

Etkili Yöntemlerimiz

 • Svı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Fare İstasyonları

Tuzla böcek ilaçlama servislerimizin, işlemlerinde uyguladığı fiyatlar müşterilerinini memnun edecek düzeydedir. Hizmetlerimizde, müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktadır.

Tuzla‘da Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

Kartal Böcek İlaçlama

Kartal Böcek İlaçlama

Kartal böcek ilaçlama şubemizde uygulanan fiyatlar, ilçe halkının memnuniyetini sağlayacak boyuttadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, bir telefonunuz kadar uzağınızdadır. Müşteri temsilcilerimize ulaşmanız durumunda, size en yakın olan servisimiz yönlendirilecektir. Şubemiz, ilçede bulunan bütün semtlere ve mahallelere kesintisiz hizmet olanağı sunmaktadır.

7/24 Kesintisiz Hizmet Verilen Semtler

• Esentepe
• Orhantepe
• Atalar
• Soğancık
• Yakacık
• Uğurmumcu
• Topselvi
Yüksek kalite standartlarında uygulanan hizmetlerimiz, yaşam alanlarınızda kalıcı ve kesin sonuçlar sağlamaktadır. Kartal ilçesi, haşere ve fare yoğunluğunun fazla olduğu İstanbul ilçelerinden biridir. Nedeni ise, haşere ve farelerin nemli alanlarda yuva yapmalarıdır. Coğrafi konumu ve hava şartlarından dolayı, ilçe de haşere ve kemirgenlere ev sahipliği yapmaktadır. Bu durumda, Kartal böcek ilaçlama firmalarına duyulan rağbette artış gözükmektedir.

Bunun için piyasada iyi bir araştırma yapılmalı ve ondan sonra hizmet alınmalıdır.

Haşerelerin Yaşam Alanları

Haşereler ve fareler açık ve kapalı alanlarda yaşayabilirler. Yuvalarını genellikle doğala alanlarda kurarlar. Besinlerini doğal alanlardan sağlarlar. Gıda artıkları ve yeşilliklerle beslenebilirler. Ancak bazı durumlarda, kapalı mekanlara da geçiş sağlamaktadırlar. Bu alanlarda besin bulurlarsa, yuvalarını yapar ve üremelerini gerçekleştirirler. Kapalı mekanlarda, kuytu, köşe alanlarda, duvar ve parke aralıklarında, depolarda, çatılarda yuva yapabilirler.

Halk Sağlığı için Garantili Hizmetler

Yaşam alanlarında bulunan böceklerden kurtulmak, sağlığınızı korumak için gerçekleştireceğiniz bir eylemdir. Halk sağlığını korumak için uygulanan işlemler, etkili ilaçlarla uygulanmalıdır. Firmamız, sıvı, jel, katı, kokusuz ve kokulu, insektisit, rodentisit ilaçlarla bütün alanlarda başarılı uygulamalar yapmaktadır.

Kontrol Altına Alınan Zararlı Canlılar

Mayt, tatarcık, tatarcık, eşek arısı, tahtakurusu, karınca, salyangoz, gümüş böceği, kertenkele, akar, tahtakurdu, kalorifer böceği, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, mite Amerikan/ Alman hamam böceği halı böceği, güve, yaban arısı, çıyan, kene, bit, kakalak, örümcek, uyuz böceği, , karafatma, çekirge, akrep, sivrisinek, kulağakaçan böceği, pire, tesbih böceği, sinek, kırkayak, sıçan, yılan.
Kartal böcek ilaçlama hizmetlerimiz zararlı canlıların tümünü yaşam alanlarınızdan uzaklaştırmaktadır. Müşteri temsilcilerimizden garantili yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kartal‘da Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

Sultanbeyli Böcek İlaçlama

Sultanbeyli Böcek İlaçlama

Yaşam alanlarında böceklerden kurtulmanız için garantili işlemler yapan firmamızın Sultanbeyli böcek ilaçlama şubesi 7/24 çalışmaktadır. Servislerimiz, günün her saati sizlerden gelen hizmet talebini geri çevirmemektedir.  Yalnızca TSE onaylı ilaçlar kullanarak işlem yapmaktadır.

Sağlığınızı korumak adına haşere ile mücadele etmeli, yaşam alanlarınızı haşerelerin bıraktığı bakterilerden arındırmalısınız. Bu konuda profesyonel olarak hizmet veren Sultanbeyli böcek ilaçlama servislerimize ve uzman personellerimize güvenebilirsiniz.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Firmamız uzun yıllardır sektörde rakiplerine öncülük eden bir firmadır. İşlemlerinin tümünü, uzman personellerle gerçekleştirmektedir. Personellerini, gerekli birçok eğitimden geçirmektedir Verdiği eğitimlerin tümü, İl Sağlık Müdürlüğü tarafından öngörülmüş olan eğitimlerdir. Haşerelerin türlerini, yuva yaptığı alanları iyi bilen personellerimiz, işlemlerini bilinçli olarak uygulamaktadır. Aynı zamanda, yöntemlerimizin tümü de en iyi ekipmanlar eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Bu sayede evlerinizden, iş yerlerinizden böcekler kesin çözümlerle uzaklaştırmaktadır.

Yaşam alanlarınızda uyguladığımız haşere ile mücadele işlemleri sayesinde, haşerelerin bıraktığı bakterilerden kurtulurken sağlığınız tehlikeye girmektedir. Kullandığımız ilaçlar, insan sağlığını riske atmamaktadır.

Amatör Firmalardan Yardım Almanın Zararları

Amatör Sultanbeyli böcek ilaçlama firmalarından alacağınız hizmetler, sağlığınızın tehlikeye girmesine neden olacaktır. Çünkü bu firmaların kullandığı kalitesiz ilaçlar, insanların ileride bir sağlık problemi yaşamalarına neden olacaklardır. Örneğin astım, bronşit ve zatüre gibi hastalıkların yaşanmasına ve çocuklarda ileride bu hastalıkların oluşmasına neden olabilirler.

Sağlığa Zararlı Haşere ve Fareler

Amerikan/ Alman hamam böceği, kakalak, örümcek, kulağakaçan böceği, bit, mite, pire, akrep, sıçan, mayt, tatarcık, tatarcık, eşek arısı, salyangoz, halı böceği,  karafatma, tesbih böceği, karınca, kertenkele, tahtakurdu, gümüş böceği, sivrisinek, sinek, kalorifer böceği, uyuz böceği, güve, yaban arısı, çıyan, tahtakurusu, akar, kene, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, çekirge, kırkayak, yılan.

Sultanbeyli böcek ilaçlama şubemiz tarafından uygulanan fiyatların tümü müşterilerimizi memnun edecek düzeydedir. Böceklerden kurtulmak için başvurduğunuz firmamıza, dilediğiniz her an ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.

 

Sancaktepe Böcek İlaçlama

Sancaktepe Böcek İlaçlama

Sancaktepe böcek ilaçlama şubemizle kaliteli hizmet anlayışını, ilçe halkının ayağına kadar getiriyoruz. İlçede en fazla tercih edilen firmamızın, tüm semtlere servisi bulunmaktadır. Ayrıca bütün mahallelerde aynı kalitedeki hizmetleri kesintisiz olarak sağlamaktayız. Firmamızın işlemlerinde uyguladığı fiyatlar, müşterilerini memnun edecek düzeydedir.

Hizmet Verdiğimiz Semtler

 • Çamlık
 • Samadıra
 • Sarigazi
 • Yenidoğan

Şubemizde halk sağlığını korumak için çalışma yürütmekteyiz. Kemirgenlerin ve böceklerin bulunduğu ortamların tümü, sağlıksız alanlardır. Yaşam alanlarında, herhangi bir böcek türü ile karşılaştığınızda, en kısa sürede böceklerden kurtulmanız gerekmektedir. En kısa sürede, müşteri temsilcilerimizden randevu talebinde bulunabilirisiniz. Servislerimiz, bu yüzden 7/24 hizmet vermektedir.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Sancaktepe böcek ilaçlama hizmetlerimiz, ev, işyeri, okul, yuva, anaokulu, depo, kömürlük, hastane, pastane, fırın, bahçe, tarla, park, fuar alanı gibi açık ve kapalı alanların tümünü kapamaktadır. Fareler ve böcekler, hızlı hareket eden canlılar oldukları için birçok alanda bulunabilirler. Yuva yaptıkları alanlar, genellikle doğal alanlar olmasına rağmen, fırsat bulduklarında evlerimize de geçiş sağlayarak evlerimizde de yuva yapabilirler.

Haşerelerin Evlerimize Geçiş Yolları

Türlerine göre, besin ve yuva alanları farklılık gösterdiği gibi evlerimize geçiş sağlama yolları de değişkenlik göstermektedir. Örneğin; hama böcekleri,  nemli ve pis alanlarda yaşamayı tercih ettiklerinden, tuvalet borularından evlerimize giriş yapabilir ve mutfaklarımızda yuva yapabilirler.

Pireler, evcil hayvanlarımızın üzerinde evimize girebilir. Fareler, buldukları duvar çatlaklarından evimize girebilir ve eşyalarımıza zara verebilir. Bazı haşere türleri ise açık bıraktığımız camlardan evimize girer.

Evlerimizde Bulunan Haşere ve Fare Türleri

Uzman personellerimiz, kokusuz, sıvı, katı ilaçlarla, fare itasyonları e ve kokulu, jel ürünlerle karınca, mayt, tatarcık, Amerikan/ Alman hamam böceği, tatarcık, gümüş böceği, eşek arısı, karafatma, salyangoz, kertenkele, akar, tahtakurdu, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, kırkayak, sıçan, tesbih böceği, kalorifer böceği, halı böceği,  çekirge, güve, yaban arısı, çıyan, kene, bit, kakalak, uyuz böceği, mite, akrep, sivrisinek, tahtakurusu, kulağakaçan böceği, pire, örümcek, sinek, yılan gibi haşere ve fare türlerini etkisiz hale getirmektedir.

Sancaktepe böcek ilaçlama servislerimiz, sektördeki en düşük fiyatları, en kaliteli ilaçlarla uygulayan tek firmayız.

 

 

Sancaktepe’de Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

Pendik Böcek İlaçlama

Pendik Böcek İlaçlama

Şubemiz, Pendik halkı tarafından en çok tercih edilen firmanın şubesidir. Bunun nedeni ise ilçede en kaliteli hizmeti, en düşük fiyatlarla her yere ulaştırmasıdır. İlçede bulunan her semtte ve mahallede 7/24 kesintisiz hizmetimiz bulunmaktadır.

Hizmet Verilen Semtler

 • Aydınevler
 • Büyükbakkalköy
 • Feyzullah
 • Gülsuyu
 • İdealtepe
 • Küçükyalı
 • Yalı
 • Zümrütevler

İstanbul’un en güzel ilçelerinden olan Pendik’in bütün mahallelerinde, araçlı servislerimiz kesintisiz olarak işlem yapmaktadır. Tek telefonunuzla, şubemize ulaştığınız anda, yardım çağrınıza kayıtsız kalmamakta, en kısa sürede garantili yöntemlerle yaşam alanlarınızda haşere ile mücadele etmekteyiz. Her alanda kalıcı olarak böceklerden kurtulmanıza yardımcı olmaktayız. İşlemlerimizin tümü, birçok alanda başarılı sonuçlar vermektedir.

Yöntemlerimiz

1)Jel İlaçlama

Birçok hamam böceği türü üzerinde kontrol sağlayan yöntemimiz, haşerelerin geçiş noktasına uygulanmaktadır. Bu sayede böcekler, yuvalarında ölürler. Yuvalarında öldükleri için hiçbirine temas etmek durumunda kalmazsınız. Uygulanan kaliteli yöntemimiz sayesinde, görüntü kirliliği ortaya çıkmamaktadır. Aynı zamanda uygulama sonrasında, böceklere temas etmek durumunda kalmayacağınız için sağlığınız tehlikeye girmeyecektir.

2) Sıvı İlaçlama

Tarafımızca, kaliteli cihazlarla püskürtülerek uygulanır. ULV adı verilmiş olan cihazlar aracılığı ile uygulanır. Bu yöntemin en büyük ayrıcalığı, yuvalarda bulunan yumurtalara da etki etmesidir. Bu sayede yumurtlarların erişkin hale gelmesinin önüne geçilebilir ve ileride oluşabilecek haşere problemlerinin de önüne geçilir.

3) Kokulu İlaçlama

En etkili yöntemdir. Haşere yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda uygulanmaktadır. En zor, tehlikeli ve kalabalık haşere gurubunu bile bu yöntem sayesinde etkisiz hale getirmektedir.

4) Kokusuz İlaçlama

Evlerde, hastanelerde, sağlık ocaklarında en çok tercih edilen yöntemdir. Kokusuz ilaçlarla uygulandığı için işlem sırasında insanlara rahatsızlık vermemektedir. İşlem yapılırken insanların alanda durmasının hiçbir sakıncası bulunmamaktadır.

Pendik böcek ilaçlama servislerimiz, garantili tüm yöntemlerini müşterilerine uygun fiyatlarla sunmaktadır. Garantili yöntemlerle haşere ve fare ilaçlama hizmeti vermektedir.

Garantili Yöntemlerle Kontrol Altına Alınan Zararlı Canlılar

Amerikan/ Alman hamam böceği, yaban arısı, kalorifer böceği, karınca, mayt, tesbih böceği, tatarcık, tatarcık, eşek arısı, salyangoz, kertenkele, akar, halı böceği,  güve, çıyan, kene, bit, kakalak, uyuz böceği, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, sinek, mite, tahtakurusu, gümüş böceği, sıçan, pire, karafatma, kulağakaçan böceği, çekirge, sivrisinek, akrep, tahtakurdu, örümcek, kırkayak, yılan.

Pendik böcek ilaçlama servislerimizden 7/24 randevu talebinde bulunabilir ve güvenli yaşam alanlarında yaşayabilirsiniz.

 

 

Pendik‘te Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

Maltepe Böcek İlaçlama

Maltepe Böcek İlaçlama

Şubemiz, Maltepe halkı tarafından en çok tercih edilen firmanın şubesidir. Bunun nedeni ise ilçede en kaliteli hizmeti, en düşük fiyatlarla her yere ulaştırmasıdır. İlçede bulunan her semtte ve mahallede 7/24 kesintisiz hizmetimiz bulunmaktadır.

Hizmet Verilen Semtler

 • Aydınevler
 • Büyükbakkalköy
 • Feyzullah
 • Gülsuyu
 • İdealtepe
 • Küçükyalı
 • Yalı
 • Zümrütevler

İstanbul’un en güzel ilçelerinden olan Maltepe’nin bütün mahallelerinde, araçlı servislerimiz kesintisiz olarak işlem yapmaktadır. Tek telefonunuzla, şubemize ulaştığınız anda, yardım çağrınıza kayıtsız kalmamakta, en kısa sürede garantili yöntemlerle yaşam alanlarınızda haşere ile mücadele etmekteyiz. Her alanda kalıcı olarak böceklerden kurtulmanıza yardımcı olmaktayız. İşlemlerimizin tümü, birçok alanda başarılı sonuçlar vermektedir.

Yöntemlerimiz

1)Jel İlaçlama

Birçok hamam böceği türü üzerinde kontrol sağlayan yöntemimiz, haşerelerin geçiş noktasına uygulanmaktadır. Bu sayede böcekler, yuvalarında ölürler. Yuvalarında öldükleri için hiçbirine temas etmek durumunda kalmazsınız. Uygulanan kaliteli yöntemimiz sayesinde, görüntü kirliliği ortaya çıkmamaktadır. Aynı zamanda uygulama sonrasında, böceklere temas etmek durumunda kalmayacağınız için sağlığınız tehlikeye girmeyecektir.

2) Sıvı İlaçlama

Tarafımızca, kaliteli cihazlarla püskürtülerek uygulanır. ULV adı verilmiş olan cihazlar aracılığı ile uygulanır. Bu yöntemin en büyük ayrıcalığı, yuvalarda bulunan yumurtalara da etki etmesidir. Bu sayede yumurtlarların erişkin hale gelmesinin önüne geçilebilir ve ileride oluşabilecek haşere problemlerinin de önüne geçilir.

3) Kokulu İlaçlama

En etkili yöntemdir. Haşere yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda uygulanmaktadır. En zor, tehlikeli ve kalabalık haşere gurubunu bile bu yöntem sayesinde etkisiz hale getirmektedir.

4) Kokusuz İlaçlama

Evlerde, hastanelerde, sağlık ocaklarında en çok tercih edilen yöntemdir. Kokusuz ilaçlarla uygulandığı için işlem sırasında insanlara rahatsızlık vermemektedir. İşlem yapılırken insanların alanda durmasının hiçbir sakıncası bulunmamaktadır.

Maltepe böcek ilaçlama servislerimiz, garantili tüm yöntemlerini müşterilerine uygun fiyatlarla sunmaktadır. Garantili yöntemlerle haşere ve fare ilaçlama hizmeti vermektedir.

Garantili Yöntemlerle Kontrol Altına Alınan Zararlı Canlılar

Amerikan/ Alman hamam böceği, yaban arısı, kalorifer böceği, karınca, mayt, tesbih böceği, tatarcık, tatarcık, eşek arısı, salyangoz, kertenkele, akar, halı böceği,  güve, çıyan, kene, bit, kakalak, uyuz böceği, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, sinek, mite, tahtakurusu, gümüş böceği, sıçan, pire, karafatma, kulağakaçan böceği, çekirge, sivrisinek, akrep, tahtakurdu, örümcek, kırkayak, yılan.

Maltepe böcek ilaçlama servislerimizen 7/24 randevu talebinde bulunabilir ve güvenli yaşam alanlarında yaşayabilirsiniz.

 

 

Maltepe‘de Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler