Hamam böceği ilaçlama

Firmamız, uzun yıllardır hamam böceği ilaçlama hizmeti vermektedir. Sektörde en tecrübeli hamam böceği ilaçlama şirketleri arasında bulunan firmamız, ekonomik fiyatlarla ilaçlama hizmeti vermektedir. Hamam böceğinden kurtulmanızda, en iyi yöntemlerle kesin sonuç sağlamaktayız. Uygulamasında özellikle jel ilaçlamayı tercih eden Öz böcek ilaçlama, siz değerli müşterilerine uygulamalarında garanti vermektedir.

Hamam Böceğinin Zararları

Hamam böceği, insanların yaşam alanlarında bulunan ve insanlara birçok hastalık ve mikrop bulaştıran bir böcektir. Bu yüzden yaşam alanında hamam böceği problemi yaşayanlar mutlaka uzman kişilerden destek almalıdır. Bu uygulamayı yapabilecek hamam böceği ilaçlama firmaları iyi araştırılmalıdır. Evinize, işyerinize, ofisinize gelen ilaçlama personellerine mutlaka belgelerini sorun ve kontrol edin. Firmamız, Sağlık Bakanlığı onaylı hamam böceği ilaçları ile uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Yaşam Alanlarımıza Geçiş Sağlama Yolları

Hamam böcekleri yapı olarak çok pistirler. Önüne çıkan her türlü organik maddeyi besin olarak kullanırlar. Evlere farklı yerlerden ve farklı şekillerle gelen hamam böcekleri insanlara birçok hastalık ve mikrop bulaştırırlar. Genellikle evlere, pis lağım suyundan, dışarıdan alınan bir eşyayla, açık bırakılan kapı ve pencereden, duvar yarıklarından olmak üzere birçok yerden evin içine doğru akın ederler. Evde açıkta bırakılan yiyecekten tükettiği zaman bu yiyecekler üzerine dışkı, yumurta bırakabilir ve besinler üzerinde salyaları kalabilir. İnsanlar bu besinleri tükettiği zaman birçok hastalıkla tanışmış olurlar. İnsan sağlığını açısından bu denli tehlikeli olan bu haşerelerden kurtulmak için şirketimizden yardım alabilirsiniz. Hamam böceğinden insanlara çeşitli hastalıklar bulaşabilmektedir. Hamam böceği ilaçlama uygulaması ile bu hastalıklardan korunmanız mümkündür.

Hamam Böceğinden Bulaşan Hastalıklar

 • Mantar
 • Verem
 • Dizanteri
 • Astım
 • Hepatit Virüsü
 • Alerjik Hastalıklar

Sağlık Bakanlığı Onaylı İlaçlama

Hamam böceğinin taşıdığı mikroplar ve bulaştırdığı hastalıklardan kendimizi korumak adına muhakkak profesyonel hizmet almalısınız. Ev ve yaşam alanlarında hamam böcekleri varsa mutlaka en kısa zamanda önlemini almak gerekir. Hamam böceği ile mücadele etmek ve hamam böceğinden kurtulmak için en ideal metot ilaçlama işlemidir. Hamam böceği ilaçlama servisi, durmaksızın çalışmalarına devam etmektedir. İrtibat numaralarımızdan bize ulaşabilir, hizmet talebinde bulunabilir ve ekonomik fiyatlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Hamam Böcekleri Nasıl Yok Edilir?

Hamam böcekleri, nasıl yok edilir gibi sorulara maruz kaldıysanız, muhtemelen başınız hamam böcekleri ile derttedir. Hamam böcekleri, insanları ısırarak veya tenine zarar vererek bir uygulama işleminde bulunmaz. Hamam böceklerini yaydığı mikroplar insanlara daha çok zarar vermektedir.  Hamam böcekleri, karanlıkta aktif rol oynarlar. Gündüz vakitlerini yuvalarında dinlenerek geçiren hamam böcekleri geceleri faaliyet gösterirler.

Hamama böceklerinin yaşam alanları diğer haşere türleri ile ortak ve benzer özellikler taşımaktadır. Hamam böcekleri karanlık, loş, bodrum, depo gibi yerlerde konuşlanırken, faaliyet alanları ise, tesisat borularının ara boşlukları, banyo ve tuvaletler, mutfak tezgahı ve lavaboları, pis su giderleri gibi mekanlarda daha çok aktif olurlar. Hamam böcekleri; küf, nem, pis koku, rutubetli alanlarda hayat bulurlar. Bu alanların dışında hijyenik ortamlarda yaşayamazlar. Bir hamam böceğine verebileceğiniz en büyük ceza onu temiz bir ortama alma durumunuzdur.

Hamam böcekleri, dolaştıkları alanlarda, özellikle mutfaklarda açık gıda ve sıvı gıdalar üzerinde kusmuk ve dışkılarını bırakırlar. Mutfak lavabosuna da salyalarını bırakırlar. Hamam böcekleri, birbirilerinin kusmuğunu ve dışkısını yiyen türlerdir. Bununla da yetinmeyen hamam böcekleri birbirilerinin ölülerini de afiyetçe yerler. Bu araştırmayı yapan ünlü pedagogların sırrı elbette ilaçlama sektöründe mucize bir sır olarak kayıtlara geçti. Çünkü hamam böceklerinin güvenle kontrol altına alınması için yapılan çalışmalarda bu taze bilgi çok işe yaramıştır.

Hamam böceklerinin kontrol altına alınması için kullanılan ilaç Jel İlaçlama yöntemidir. Peki, Jel ilaçlama nasıl uygulanmaktadır?

Zehirle temas eden hamamböceği zehri yedikten sonra yuvasına dönerek orada ölür. Ölen böceği yiyen diğer böceklerde zehirden ölür. Bu döngü hamam böcekleri bitene kadar devam eder.

Hamam Böceğinden Nasıl Kurtulurum

Hamam böceği, boyları 5-8 cm, yassı oval vücuda sahip, üç çift ayak ve bir çift anteni olan canlılardır. Su ve besin ihtiyacından dolayı insan olan her yerde aktif olan hamam böceği, sırtında bulunan kitinli derileri sayesinde her türlü tehlikeden rahatlıkla kurtulabilir. Genellikle evlere, kapı, pencere, lağım, dışarıdan alınan paket ve eşya ile giren hamam böceği, çok kısa sürede, hızla üreyerek eve yerleşir. Hamam böceği, eve geldiğinde ilk banyo ve mutfağa yerleşerek, yumurtalarını paketler halinde dolaştığı, duvar çatlakları, parke altı, dolap arkaları gibi alanlara dağıtarak kısa sürede ürer. Hızla çoğalarak evi istila eden hamam böceğinden nasıl kurtulurum? Hamam böceğinden kurtulmak zordur, mücadelesi en zor canlılardan birisidir. Bu nedenle hamam böceğinden kurtulmak için profesyonel destek almak gerekir.

 • Hamam böceklerinden kurtulmak için öncelikle, açıkta bulunan gıda maddelerini ambalajlayıp, açıkta bulunan çöpler toplanmalı, besin kırıntılarını süpürülmeli, mutfakta bulunan bulaşıklar temizlenmelidir.
 • İnsanların gıdalarına ortak olup, üstlerinde dolaşarak, salya ve dışkısını bırakıp hastalıklara yol açan hamam böceğinden kurtulmak için piyasada satılan böcek ilaçları ile kişisel uygulamalar başarı sağlamaz. Çünkü hamam böceği o kadar dirençlidir ki kullanılan ilaçlara direnç geliştirip, bağışıklık sistemini geliştirerek, bu ilaçlardan hiç etkilenmemeyi başarır.
 • Radyasyona bile direnç geliştiren hamam böceği, kafası koptuğu halde bile bir hafta yaşayabilir, su içemediği için ölür. Açlığa bir ay dayanabilmektedir. Hamam böceğinden kurtulmak için yasal çalışan ilaçlama şirketlerinden yardım alınması gerekir.
 • Hamam böceği öldükten sonra bile yumurta bırakabilme özelliğindedir. Yani ölünce bile soyunu devam ettiren hamam böceğinden kurtulmak için ilaçlama şirketimizi 7/24 arayıp, etkili hamam böceği uygulamaları ile kısa sürede bu zararlılardan kurtulabilirsiniz.
 • Hamam böceğinden kurtulmak için ilaçlama şirketimizde sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama yöntemi uygulanmaktadır. Sıvı ilaçlama yönteminde, ortamda bulunan hamam böceklerinden kısa sürede kurtulmanız sağlanırken, yumurtadan 18 gün sonra çıkacak olan hamam böcekleri ile de, Jel ilaçlama yöntemi ile kurtulmanız sağlanır.
 • İlaçlama şirketimiz, ortamda bulunan hamam böceği yoğunluğuna uygun olarak ilaçlama yöntemlerini kullanıp, ekonomik, etkili ve garantili hamam böceği ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir