Eyüp Böcek ilaçlama

Her tür mekânın en yaygın düşmanlarından olan böcek ve haşere ile mücadelede bilgi, tecrübe esastır. Eyüp böcek ilaçlama servislerimiz, sizlere sunduğu en seçkin hizmet ile böcek ilaçlaması konusunda eksiksiz bir yardımcıdır. Sağlık dolu ortamlara kavuşmanın sırrı olan ilaçlama sadece doğru kişilerce yapıldığında etkili olabilmektedir.

Bir alana komşu dairelerden, dışarıdan, ortama yeni taşınan bir eşyadan ya da ayakkabı altından kolaylıkla böcek, yumurta bulaşması olabilir. Ortamda hızla çoğalıp kolonileşen bu gruplar da sizleri tehdit eder bir hale geleceklerdir. Mikroorganizmal kirlilik ile baş edebilmenin tek ve etkili yolunun başında böcek, haşere ilaçlaması yaptırıp kemirgen kontrolü konusunda destek hizmet almaktan geçer. Firmamızda en etkili yöntemler ile haşere ile mücadele edilip, sizlere değecek kalitede bir ortam sağlanmaktadır. Böceklerden kurtulmak için başvurduğunuz firmamız, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla işlem yapmaktadır.

Hizmet Alanları 

Listemizde ve stoklarımızda uyguladığımız çok farklı içerik ve etki özelliklerine sahip olan böcek ilaçlarımız mevcuttur. Tamamı konusunda ekiplerimiz uygulama bilgisine ve tecrübesine sahiptir. Yapılacak teftiş ziyareti ile sizlere karşılaştığınız böcek ile ilgili detay bilgi verilip, hangi içeriğin hangi oranda uygulanacağı anlatılıp, sonrasında sizlerin uygulayabileceği koruyucu önlemler de aktarılacaktır. Sık bulaşmanın olabileceği, riski yüksek alanların ve depo, fabrika, iş yeri gibi sektörel nedenlerle kritik değerdeki alanların düzenli ilaçlanması esastır.  Eyüp Böcek İlaçlama şubesi olarak size her nevi hizmeti başarı ile vermekteyiz.

Uygulamada kullanılan çok çeşitli ilaçlar bulunmaktadır. Bunlardan çok azı sertifika almış, bakanlık onayı altında üretilmiş ilaçlardır. Bu nedenle tüketicinin bu tip tehlikelere karşı uyanık olup, bu tarzdaki ürünleri ortamlarına sokmamaları ve de uygulatmamaları gerekir. Firmamız, böcek ilacı seçimlerimizde de son derece hassas olmaktayız. Zira yanlış uygulamaların hem insan hem de doğa üzerindeki olumsuz etkileri fazladır. Bu bilinç paralelinde sizlere en çağdaş hizmeti ulaştırma gayesindeyiz.

Eyüp ilaçlama firmaları arasında kaliteli yüzü, gelişmiş uygulamaları ve ekonomik fiyatı ile şirketimiz sizin bir numaralı tercihiniz olacaktır. Garanti dolu hizmet için bize hızlı bir başvurunuz yeterlidir. Anında kaydınız açılıp, sizi de saygın müşterilerimiz arasına eklemekten mutlu olacağız. Bu çağdaş hizmetten yararlanmak ve böceğe son vermek için hemen bizi arayınız.

İlaçladığımız Haşere ve Fare Türleri 

Amerikan/ Alman hamam böceği, sivrisinek, çekirge, tahtakurdu, tahtakurusu,yaban arısı, kırkayak, kakalak, karafatma, kulağakaçan böceği, salyangoz, kalorifer böceği, karınca, mayt, sinek, kene, gümüş böceği, halı böceği,  uyuz böceği, tesbih böceği, pire, tatarcık, akrep, tatarcık, eşek arısı, sıçan, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, örümcek, akar, kertenkele, güve, çıyan, bit, mite, yılan.

Eyüp böcek ilaçlama firmaları ile evinizde, iş yerinizde, bahçenizde ve tüm yaşam alanlarınızda olan böcek, haşere, kemirgen ve parazit türlerinden kurtulabilir, tüm yaşam alanlarınızı sağlıklı hale getirebilirsiniz. Böcek ilaçlama uygulaması yaptırmadığınız takdirde sağlığınız tehdit altında olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir