Facebook Google+ Youtube Twitter İnstagram

MENÜ

Ev ilaçlama

Ev ilaçlama

Yaşam alanlarımız da ilaçlama işlemi yaptırmaya karar verildiği takdirde ciddi bir araştırma sağlanması gerekmektedir. Ev ilaçlama firmaları ile detaylıca görüşme yapılmalı çalışma ruhsatı olup olmadığı kontrol edilmelidir.  Haşere ve fare türleri yaşadığımız alanlara hem maddi hasar verdiği gibi sağlık sorunları yaşatarak birçok hastalığın yayılmasına ve bulaşmasına neden olmaktadır.

Bilinmeyen birçok özelliğe sahip olan böcek ve fare türleriyle kesinlikle bireysel olarak müdahalede bulunmayınız. Özellikle zehirli olarak bilinen türler yanlış bir hareket sonucunda sizlere çok ciddi zararlar verebilirler. Villa ilaçlama işlemlerinde sıklıkla karşı karşıya kalınan yılan, akrep ve çıyan gibi haşerelerin kontrolünde personelleri dikkat, bilgi ve deneyim ile hareket etmektedirler. Bu gibi haşereler ile karşı karşıya kalmanız durumunda böcek ilaçlama servisleri ile görüşerek ilaçlama talebinde bulunmanız sizleri her türlü tehlikeden korumuş olacaktır.

 Hizmetlerimizde Kontrol Altına Alınan Zararlı Canlılar 

Kalorifer böceği, Amerikan/ Alman hamam böceği, kene, örümcek, güve, akrep, gümüş böceği, tahtakurdu, halı böceği, sivrisinek, karafatma, kakalak, mite, kertenkele, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, karınca, yaban arısı, eşek arısı, akar, çekirge, tahtakurusu, çıyan, kulağakaçan böceği, kırkayak, mayt, tatarcık, bit, uyuz böceği, sıçan, salyangoz,  tesbih böceği, pire, sinek, yılan.

Ev ilaçlama servisleri arasında 1994 yılından bu yana deneyimli, eğitimli, bilgi sahibi ve profesyonel bir ekip ile çalışan firmamız İstanbul başta olmak üzere; İzmir ve Kocaeli illerinde kurmuş olduğu ekipleri ile yaşam alanlarınızda güven içinde huzurlu bir şekilde zaman geçirmenizi sağlamaktadır.

İlaçlama yapmış olduğumuz müşterilerimize gerekli olabilecek tüm yasal evrakları teslim ederek oluşabilme ihtimali olan tüm sıkıntıları ortadan kaldırmış oluyoruz. Ev ilaçlama konusunda titiz davranmanın bilincinde olan Öz böcek ilaçlama sizlere çabuk ulaşabilmek ve sorunlarınızı ortadan kaldırabilmek için 7/24 hizmet sunmaktadır.

Kullanılacak alana ve talep doğrultusunda kokulu ve kokusuz olarak haşerelere karşı ilaçlama yapılabilmektedir. Ekonomik fiyatlar ile uzun süredir insan sağlığını ön planda tutan şirketimiz son teknoloji ürünleri sizler için deneyerek uygun görülen ve sağlıklı olanları belirleyerek % 100 güven politikası ilke edinmiş olarak belirtmiş olduğumuz illerde bulunan her noktaya talep ettiğiniz gün ve saatte ulaşım sağlamaktadır.

Ev İlaçlama Hakkında Firmamıza Sıkça Sorulan Sorular

Ev İlaçlama Fiyatları
Ev İlaçlama Sonrası Temizlik
Ev İlaçlama Zararları
Ev İlaçlama Ücretleri
Ev İlaçlama İlaçları
Ev İlaçlama Yöntemleri
Bu Yazıyı Paylaşın

Benzer Yazılar

Böcek ilaçlamanın önemi
İstanbul’da en iyi böcek ilaçlama şirketi
Böcek ilaçlamadan sonra apartman temizliği nasıl yapılmalı?

Bir Yanıt Bırak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir