Facebook Google+ Youtube Twitter İnstagram

MENÜ

Çıyan ilaçlama

ciyan

Zehirli ve tehlikeli haşere gurubu içerinde yer alan bu haşerelerle, çiyan ilaçlama uygulamalarımız ile mücadele etmekteyiz. Çiyan ile mücadele işlemlerini ekonomik fiyatlarda gerçekleştirmekte, siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sağlayamaya çalışmaktayız.

Zararları

Türlerine göre boyutları değişiklik gösteren bu zararlı canlılar, sarı ve kırmızı renklerde olabilmektedir. Et obur olmakta, böcek ve hayvanları yiyerek beslenmektedir. Aç kaldıklarında insanlara da saldırmaktadır.

Çiyan sokması sonucu, zehrini insanlara bulaştırmaktadır. Zehri insanlarda çeşitli komplikasyonlara neden olabilmektedir. Felce neden olabilmekte ve ölümle sonuçlanabilmektedir. Sokması ve ısırması sonucunda, insanlarda baş dönmesi ve mide bulantısı gibi belirtiler ortaya çıkmaktadır. Öncelikle soktuğu alan sıkıca bağlanmalı ve kan akışı yavaşlatılmalıdır. Bu durumda, en kısa sürede bir sağlık kuruluşuna başvurulmalıdır.

Tehlikeli olan bu böcek türü ile kişisel olarak mücadele gerçekleştirilemez. Kendisine gelen en ufacık müdahalede, saldırıya geçmektedir. Profesyonel olarak hizmet veren çiyan ilaçlama firmalarından destek ve yardım alınmalıdır.

Kaliteli Hizmet

Dünya Sağlık Örgütü’nün kurallarına uygun koşullarda hareket eden firmamız, sağlığınızı korumak için çalışmaktadır. Uygulamalarımızda kullandığımız ilaçlar, Sağlık Bakanlığı’ndan gerekli tüm izinleri alarak üretilmiştir. Ziraat mühendislerimizin kontrolünde üretilen ilaçlarımızın insan sağlığına hiçbir zararı bulunmamaktadır. Haşere kontrol uygulamalarında önemli olan insan sağlığıdır. Sektörde yer alan bazı firmalar bu kuralı unutmakta ve insan sağlığını hiçe sayan uygulamalarda bulunmaktadır. Sağlığınızı tehlikeye atmamak için bu firmalara itibar etmeyiniz.

Çiyan ilaçlama uygulamalarında böcek yoğunluğuna ve işlem yapılacak alana göre sıvı, kokulu, kokusuz, jel yöntemleri kullanmaktayız. Ekonomik fiyatlarla 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bu Yazıyı Paylaşın

Benzer Yazılar

‘Evimde fare var’ korkusundan sıyrılın
Böcek ilaçlamayla kendinizi güvene alın
Böcek ilaçlamanın önemi

Bir Yanıt Bırak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir