Balçova Böcek İlaçlama | Böcek ilaçlama şirketi

Balçova Böcek İlaçlama

Hastalık taşıma ve yayma riski bulunan haşere ve böcekler yaşadığımız alanlara girip yerleşebilmekte, sağlığımızı tehdit etmektedirler. Her mevsim karşılaşabileceğimiz bu canlılar özellikle yaz aylarında sıcakların başlamasıyla daha hızlı üreyip çoğaldıklarından bu dönemde görülme oranları daha fazladır. Haşere ve böcekler insanlara tiksinti verip korku salmalarının yanında çok daha önemlisi hastalık bulaştırırlar. Kimisi dışkı ve salya bırakarak, kimisi kan emerek, kimi ısırarak hastalık yayan bu canlılardan korunup kurtulmanın en etkin yolu ilaçlamadır.

Balçova Böcek İlaçlama işinin ehli personeli gelişmiş teknolojik aletleriyle sizlere yardımcı olmaktadır. Tahtakurusu, bit, kene, karasinek, sivrisinek, hamamböceği, kalorifer böceği, karınca, kakalak, karafatma böcek ve haşerelerden olup yılan, akrep gibi türleri zehirli olabilir. Fareler ise kemirgenlerdendir. Balçova Böcek İlaçlama, insan sağlığına direkt etki eden bu zararlı canlılardan kurtulmada uyguladığı yöntemler, kullandığı ilaçlar ve profesyonel kadrosuyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Haşere Türleri

  • Hamam böcekleri içinde yumurtaların bulunduğu kapsüller bırakarak ürerler.
  • Hamamböcekleri nemli ve sıcak alanlarda yaşar ve her mevsim üreyebilirler.

Hamamböcekleri, ilaca karşı çok hızlı bağışıklık sağlarlar. Bu yüzden ilaçlama yaptıktan 21 gün sonra çıkacak yumurtalara karşı da ikinci bir ilaçlama yapmak gerekmektedir.

Böcek İlaçlama Alanları

Böcek ilaçlama, sadece ev ve iş yerlerinde yapılmaz. Bahçe, sera, tarla gibi açık alanlarda yapıldığı gibi, okul, hastane, gemi yat gibi deniz taşıtlarında ayrıca şahsi ve toplu taşıma araçlarında da uygulanmaktadır.

Balçova Böcek İlaçlama, etkin ilaçları ile yaşam alanlarınızı ve sağlığınızı tehdit eden tüm böcek, haşere ve kemirgenlerden kurtulacağınızı taahhüt etmektedir.

İlaçlama yöntemlerinden kokusuz ilaçlama günlük yaşamı sekteye uğratmadığı için en çok tercih edilen yöntemlerdendir. Temas yoluyla uygulanır. Haşere ve böcekler ilaca temas ettikleri anda sinir sistemleri etkilenir ve ölürler. Herhangi bir ön hazırlığa da gerek yoktur. İlaca temas ettiklerinde ise ölüm olayı gerçekleşir.Ayrıca gıda maddeleri açıkta bırakılmamalı, evdeki kedi, köpek, kuş, balık gibi evcil hayvanlar ortamdan uzaklaştırılmalıdır.

Balçova Böcek İlaçlama servisi her türlü böcek ve haşere sorununda müşterilerinin yanında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir