Facebook Google+ Youtube Twitter İnstagram

MENÜ

Avrupa Yakası Böcek İlaçlama

Avrupa Yakası Böcek İlaçlama

Avrupa Yakası Böcek İlaçlama

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde faaliyet gösteren firmamız ekonomik fiyatlarla, yaşam alanlarınızda yer eden ve canınızı sıkan böceklere karşı mücadele vermektedir. Avrupa Yakası böcek ilaçlama şubesi ile tüm ilçelerde böcek ve fareler üzerinde kontrol sağlamaktayız.

İnsanların en büyük problemlerinden biri de haşerelerdir. Haşereler, dünyadaki en büyük nüfus yoğunluğun ve en fazla türe sahip canlı türleridir. İç ve dış tüm alanlarda karşımıza çıkan haşereler, insan sağlığına zarar vermekte ve yaşam kalitemizi düşürmektedir. Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren firmamız, yılların deneyimi ve bilgi birikimi ile alanında en iyi hizmeti vermektedir.

Tüm İlçelerde Kaliteli Hizmet

Ziraat mühendislerini bünyesinde barındıran ve eğitimli personellerden oluşan firmamız, rakiplerine öncülük etmektedir.  insan sağlığını korumak adına faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

Avrupa Yakası Böcek ilaçlama şubesi ile İstanbul’un Arnavutköy, Avcılar, bağcılar Bahçelievler, Başakşehir, Beşiktaş, Bayrampaşa, Beyoğlu, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Eyüp, Fatih, Esenyurt, Fatih, Eyüp, Güngören, Kâğıthane, Gaziosmanpaşa, Küçükçekmece, Silivri, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. İstanbul’un tüm semtlerinde uygun fiyatla, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz.

Tüm semtlerde garantili ilaçlama yöntemleri ile faaliyet gösteren firmamız, sektördeki kaliteli hizmet standartlarını yükseltmiştir. Tüm yöntemlerimiz, iç ve dış tüm alanlara kesin çözümler getirmektedir. Haşere ve kemirgenler üzerinde %100 garantili yöntemlerle, tam kontrol sağlanmaktadır.

İlaçlama Yöntemleri

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare istasyonları

Ekonomik koşullarda, insektisit, repellent ve rodentisit ilaçlarla uyguladığımız yöntemler, tüm haşere ve fare türleri üzerinde etki sağlamaktadır. Elemanlarımız, haşere türlerine göre ilaçlarını ve dozlarını ayarlamaktadır. Avrupa Yakası böcek ilaçlama servisi 7 gün 24 saat boyunca verdiği hizmetlerle, siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarını güvenilir hale getirmek için aralıksız çalışmaktadır.

 

 

 

Bu Yazıyı Paylaşın

Benzer Yazılar

Akrep ilaçlama uygulaması
Böcek ilaçlamada firmanın önemi
Böcek ilaçlamadan sonra apartman temizliği nasıl yapılmalı?

Bir Yanıt Bırak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir