Avrupa Yakası Böcek İlaçlama

Avrupa Yakası Böcek İlaçlama

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde faaliyet gösteren firmamız ekonomik fiyatlarla, yaşam alanlarınızda yer eden ve canınızı sıkan böceklere karşı mücadele vermektedir. Avrupa Yakası böcek ilaçlama şubesi ile tüm ilçelerde böcek ve fareler üzerinde kontrol sağlamaktayız.

İnsanların en büyük problemlerinden biri de haşerelerdir. Haşereler, dünyadaki en büyük nüfus yoğunluğun ve en fazla türe sahip canlı türleridir. İç ve dış tüm alanlarda karşımıza çıkan haşereler, insan sağlığına zarar vermekte ve yaşam kalitemizi düşürmektedir. Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren firmamız, yılların deneyimi ve bilgi birikimi ile alanında en iyi hizmeti vermektedir.

Tüm İlçelerde Kaliteli Hizmet

Ziraat mühendislerini bünyesinde barındıran ve eğitimli personellerden oluşan firmamız, rakiplerine öncülük etmektedir.  insan sağlığını korumak adına faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

Avrupa Yakası Böcek ilaçlama şubesi ile İstanbul’un Arnavutköy, Avcılar, bağcılar Bahçelievler, Başakşehir, Beşiktaş, Bayrampaşa, Beyoğlu, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Eyüp, Fatih, Esenyurt, Fatih, Eyüp, Güngören, Kâğıthane, Gaziosmanpaşa, Küçükçekmece, Silivri, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. İstanbul’un tüm semtlerinde uygun fiyatla, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz.

Tüm semtlerde garantili ilaçlama yöntemleri ile faaliyet gösteren firmamız, sektördeki kaliteli hizmet standartlarını yükseltmiştir.

İlaçlama Yöntemleri

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare istasyonları

Avrupa Yakası böcek ilaçlama servisi 7 gün 24 saat boyunca verdiği hizmetlerle, siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarını güvenilir hale getirmek için aralıksız çalışmaktadır.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir