Apartman İlaçlama

apartman-ilaclama
Ev, daire ve villa ilaçlama hizmeti veren şirketimiz, apartman ilaçlama hizmetini de güvenilir yollarla sağlamaktadır. Toplu yaşam alanlarında, bilhassa böcek ilaçlamanın önemi büyüktür. Toplu yaşam alanlarında insan sağlığını tehdit eden haşereler, daha büyük sorunlar yaratmaktadır.

Toplu Yaşam Alanlarında Halk Sağlığını Tehdit Eden Böcekler

Haşereler, halk sağlığı açısından büyük tehdit oluşturmaktadır. Böceklerin yaşam alanlarımızda varlığı, bulaşıcı hastalıkların yayılmasını kolaylaştırmaktadır. Pis alanlarda kurdukları yuvalarından çıkarak, insanların bulunduğu alanlara geçiş sağlayan haşereler temas yolu ile bu bakterileri eşyalarımıza bulaştırırlar. İnsanlar havayı soluma suretiyle, bakterilerin vücutları içerisine geçiş sağlamasını sağlarlar. Bu bakteriler içerisinde, bulaşıcı hastalıkların virüsleri de bulunmaktadır.

Verem, dizanteri, tifüs, hepatit virüsü, veba gibi ölümcül sonuçlara neden olabilecek hastalıklar, kan yolu ile bulaşmaktadır. Bu hastalıkların kan yolu ile bulaşmasını, kan emici haşereler sağlamaktadır.

Fareler de, haşereler gibi hastalık bulaştırıcı zararlı canlılardır. Fare ilaçlama hizmeti de veren şirketimiz, insan sağlığını tehdit eden bütün zararlılara karşı mücadele vermektedir. Fare ve haşere ile mücadelemizde, personellerimiz tarafından farklı teknik ve yöntemler kullanılmaktadır. Apartman ilaçlama işlemlerinde kullandığımız yöntemlerin tümü, garantilidir.

Garantili Tekniklerimiz

Uzman personellerimiz, kaliteli sıvı ve katı ilaçlar kullanmaktadır. Haşerenin türüne göre jel ilaçlarda kullanılabilmektedir. Tatarcık, tatarcık, eşek arısı, mayt, tahtakurusu, karınca, salyangoz, gümüş böceği, kertenkele, akar, tahtakurdu, kalorifer böceği, pire, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, mite Amerikan/ Alman hamam böceği halı böceği,  güve, yaban arısı, çıyan, kene, bit, kakalak, örümcek, uyuz böceği, , karafatma, çekirge, akrep, sivrisinek, kulağakaçan böceği, tesbih böceği, sinek, kırkayak, sıçan, yılan ilaçlamasını, fare istasyonlarımız, kokulu ya da kokusuz yöntemlerimizle kesin çözümlerle gerçekleştirmekteyiz.

Toplu Yaşam Alanlarına Haşere ile Mücadele Etmenin Önemi

Böcekleri üremesi kısa sürede gerçekleşmektedir. Alandan bir tane bile böceğin var olması, kısa süre sonra o alanın böcekler tarafından istila edileceği anlamına gelmektedir. Haşere ilaçlamasının önemi, bu noktada bir kez daha artmaktadır.

Böcekler çok hızlı hareket etmektedir. Apartmanda bulunan bir evde haşere, diğer evlere de kısa sürede geçiş sağlamaktadır. Bir evde tek başına böcek ilaçlama hizmeti almak, bazı durumlarda kalıcı sonuçlar sağlayamamaktadır. Apartman ilaçlama hizmeti de almak gerekmektedir. Ancak ev ilaçlaması ile apartmanda gerçekleştirilen işlem farlılık gösterebilmektedir. Profesyonel olarak hizmet veren apartman ilaçlama hizmetlerinden destek sağlamak daha doğru olacaktır.

Firmamız tarafından uygulanan fiyatlar sayesinde, düşük bütçelerle böceklerden kurtulmak artık mümkün. Çağrı merkezimizi arayarak, hemen randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir