Akar İlaçlama

Akar problemi yaşayan herkes mutlaka yaşam alanlarına akar ilaçlama uygulaması yaptırmalıdır. Çünkü miteler(akar) çok ufak mikroskobik canlılardır. Mite toz olan her ortamda bulunur. Toz akarı 8 bacaklı, uzun antenleri olan, deri döküntüleri ile beslenen parazitlerdir. Hayvan ve insanların derileri içine girerek de beslenme sağlarlar. Binlerce mite 1 gr deri ile beslenebilir.

Dünya üzerinde yaşam süre yüz elli adet mite türü bulunmaktadır. Günde bir mite 25-30 kez dışkı bırakmaktadır. Mitelerin ortama bıraktığı dışkılar insanların hasta olmasına sebep olabilmektedir.

Toz akarının neden olduğu astım ve bronşit rahatsızlıkları, insan bedenine daha çocukluk döneminde yerleşir. Akar ilaçlama uygulamaları ile bu problemleri yaşamak zorunda kalmazsınız. Akar (mite) ev içerisinde, daha fazla halı, battaniye, pelüş örtü ve oyuncak gibi eşyalar arasında çok fazla yerleşik olarak yaşar.Gece siz uyku halindeyken, miteler siz nefes alırken broşlara inerek hastalığa neden olabilirler. Dinlenme odalarınızda uyuyacağınız vakitlerde halı bulundurmamakta fayda vardır. Yatak örtüleri ve çarşaflar uzun zamanlı kullanılmamalıdır.

Mite İlaçlama Firması

Buralarda deri döküntüsü daha fazla olacağından, mite daha fazla bulunur. Miteden kurtulmak için mite ilaçlaması yaptırmanız şarttır. Mite ilaçlama için bizi arayın ve unutmayın mite evde her alanda sizinle birlikte yaşar. Uzun senelerdir elde ettiğimiz tecrübelerle sizlere hizmetin en iyisini vermek bizim işimiz. Akar ilaçlama ve her türlü haşere ilaçlamalarında böcek ilaçlama şirketimiz ekonomik ve garantili ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Evinizde, iş yerinizde, ofisinizde, bahçenizde böcek ve haşere problemi yaşıyor olabilirsiniz. Akar haşeresi çok küçük haşerelerden olduğu için tüm yaşam alanınızı sarabilmektedir. Bu yüzden mutlaka düzenli olarak akar ilaçlama uygulaması yaptırılmalıdır. İnsan sağlığı için büyük risk haline gelen bu haşerelerden kurtulmanın tek yolu iyi bir ilaçlama firması tarafından yapılacak olan akar ilaçlama işlemidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir